Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A párom az anyja nevét akarja...

A párom az anyja nevét akarja adni a kislányunknak (Julianna). Hogy győzzem meg, hogy ne ez legyen a gyerek neve?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 16:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Mond meg neki, hogy mivel ketten hoztátok össze, ezért a neve is közös döntés kell, hogy legyen, neked pedig nem tetszik a Julianna név. Ezen kívül van még 1000 másik lánynév, biztos van olyan, ami mindkettőtöknek tetszik!
2013. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen győzködni?

NEM, és kész.


Közösen kell nevet adni, nem az egyik dönt.

2013. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%

Mondd meg neki, hogy a gyerek nevéről közösen kell döntenetek, és neked ez a név nem tetszik. Ajánld fel, hogy közösen átnézitek az utónévkönyvet, és kiválogatjátok, amik mindkettőtöknek tetszenek.


Amúgy szerintem szép név nagyon, de ez csak a személyes véleményem:) Én sem adnék olyan nevet, amit közeli hozzátartozóm visel.

2013. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg második névnek, kompromisszumos megoldás. Amúgy szerintem is szép név, de közöset kell találni.
2013. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
20%

anno mikor születtem apukám kérése az volt hogy édesanyja után nevezzenek el, így kaptam meg az Anna nevet.


A kérdésből hatalmas felháborodást érzek ki. Te miért nem szeretnéd a Juliannát?

2013. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
86%
Úgy, hogy te nem ezt szeretnéd. Esetleg ha nem nagyon utálod ezt a nevet, lehetne második névnek adni.
2013. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Olyan nevet nem találunk ami mindketőnknek tetszik. Párom bátyjának a lányának ez a neve, párom nővérének szintén ez a neve. Miért legyen a lányunk is Julianna?
2013. aug. 18. 16:45
 8/34 anonim ***** válasza:
88%

Ismerek olyan családot, ahol szinte csak Sándorok élnek, mert a nagypapa, ükpapa stb. nevét kellett adni a születendő gyereknek,

Szerintem felesleges és buta dolog ráerőltetni a fiatalokra a szülök, nagyszülők nevét. A gyerek elnevezése a házaspár, a gyerek szüleinek a feladata, és lehetősége kell legyen.

2013. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, nekem nem tetszik a Julianna nev. Keressünk másikat. Ennyi
2013. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
62%

Olyan nevet nem találunk ami mindketőnknek tetszik.


akkor legyen két neve a gyereknek és majd ha nagy lesz eldönti melyiket szeretné használni

2013. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!