Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van olyan magyar, aki cigány...

Van olyan magyar, aki cigány akar lenni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 00:47
1 2 3 4
 11/31 yakumo18 ***** válasza:
69%

Én több olyan lányt is ismerek, akik magyarok...de mégis cigányoknak akarnak látszani.

Háát nem értem a logikát, talán nem is akarom...de egy biztos én semmi pénzért nem szeretnék cigánynak tűnni.

2013. aug. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
47%
Én nem is tudnék annak tűnni szerencsére, szőke haj, világos bőr, zöld szem.
2013. aug. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok más lenni mint ami vagyok.

Fekete, kínai, lapp, indiai, ukrán és ausztrál sem akarok lenni, pedig senkit nem nézek le a fentiek közül. Nem lennék semmivel sem különb a mostaninál ha máshogy nézek ki, a személyiség pedig nemzetiségtől függetlenül sokféle lehet.

Miért akarjak olyanon változtatni ami semmin nem változtat?:)

2013. aug. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Én olyat ismerek aki magyar, de úgy viselkedik mint aki nem idén nyáron barnult le.. nem tudom hogy cigány akar-e lenni vagy nem tudatosan csinálja.
2013. aug. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Én annyiból, hogy akkor megilletnének azok a jogok, amik elvileg egy magyarnak alanyi jogon járnának...nem szeretek kisebbség lenni.
2013. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Nos, ha mázlim lenne, és olyan kinézetem lenne, mint az idevalósi egyik cigány gyereknek, (bőrszínre, arcformára, és úgy, hogy lennének fogaim, mivel természetesen, nem csak az undorító, elhanyagold faja van a cigányoknak) és talán annyi pénzem lenne mint neki, talán belemennék.
2013. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Én sem lennék más, örülök hogy magyar vagyok. Azt még megértem, hogy egy kisebbségben élő népbe tartozò be akar olvadni a főnépségbe, de hogy egy magyar miért akarna cigány lenni, nekem ez magas.
2013. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
95%
Nos, én viszont magyar próbáltam sokszor lenni. A szüleim, a rokonságom is 100%-ig magyar identitású, nyomát nem látjátok semminek, amiről le lehetne őket cigányozni, de mivel az anyám dédije cigány volt, ezért őrá visszaütött, rajta keresztül meg rám. A nagyanyámon meg egyáltalán nem látszik. Így hiába nem olyan közegben nőttem fel, hiába tanítgatta nagyanyám 6-7 évesen nekem a himnuszt, hiába nevelték belém a magyar identitást, ez tartott addig, amíg egy betépett skinhead a képembe nem vágta, hogy ez nem a te országod és majdnem nekem is jön, ha a haverja nem állítja le. Aztán ott van még, ahogy az emberek megbámulnak az utcán és sorolhatnám még tovább. Belőlem teljesen kiölték ezt a Magyar identitás dolgot és néha még fáj, mert annak lettem nevelve, de mégsem mondhatom, hogy magyar vagyok, mert a képembe röhögtök. Cigánynak nem érzem magam, mert nem olyan közegben, értékrendben nőttem fel, de mégsem tagadhatom le, mert annak néznek. Ez az elején angyon fájdalmas volt, de szép lassan hozzászoktam. De igazából eljutottam arra a pontra, hogy nem érdekel sem a magyar, sem a cigány, semlegesnek érzem magam, ha ezek ki akarják egymást nyírni, csinálják, én kimaradok az egész balhéból. Van normális bejelentett munkahelyem, szeretem csinálni, adózok, senkinek sem ártok, sőt, mindenkit kerülök jó messze, nehogy félelmet keltsek bennük. Személy szerint ha lenne rá keretem és lehetőségem, már rég leléptem volna ebből az országból. S csak úgy megjegyzem, a cigányok engem is símán le k...csög magyaroznak és betalálnak, volt rá példa. A magyarok meg le büdös cigányoznak. Szóval tököm ki van mindkét oldallal.
2013. aug. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
S akkor most lehet oltogatni, hogy köszönjem a fajtársaimnak.
2013. aug. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:

"Én nem is tudnék annak tűnni szerencsére, szőke haj, világos bőr, zöld szem."


hát hogy mennyi ilyen van pedig , de persze őt nem cigányozzák pedig még a neve is az , de azokat akiknek kicsit kreol bőrük van már mindjárt cigányozák még az említetek is akik ugyan már kevésbé látszanak cigánynak , de még is azok, mivel a családtagjaiban látszanak a vonások :D

2013. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!