Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van olyan magyar, aki cigány...

Van olyan magyar, aki cigány akar lenni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 00:47
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Én szeretnék,aztán gyorsan fel is kötném magam,hogy eggyel kevesebben legyünk!
2013. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Van egypár-általában azok, akik velük haverkodnak, vagy velük jönnek össze. De egyébként hiába akarnak úgy kinézni, a cigány akkor is magyarnak fogja tartani. Egyszer olvastam egy cigánylány kommentjét, ő teljesen szánalmasnak tartotta azokat a magyarokat, akik cigányként próbálnak viselkedni, mert a "vért nem lehet meg tanulni". Szóval elcigányosodott magyaroknak üzenem, ezt gondolják róluk a példaképeik :) De egyébként szerintem is vicces, én is láttam már egy magyar lányt, órisákarika fülbevalóval, leopárdmintás nacival cigánylányok között...és tényleg hülyén hatott. Amúgy nekem mindegy, lenne, ha a VISELKEDÉSÜKET nem vennék át, de sajna átveszik.
2013. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Amúgy meg lassan tökmindegy, mert ahogy 21-es írja, sok a keverék, és ezek a mostani cigánygenerációk között már sok a világosabb bőrű, barna, vagy szőkés hajú, de az arcukról akkor is látni. Gondolom egy idő után meg az arcvonások is eltűnnek, ha tovább keverednek. Mondom, engem nem zavarna, csak legalább ne a viselkedésben legyenek (putris) cigányok. Én is meghallgatom az autentikus cigány zenét, hogy ki hogy öltözködik, arról max azt gondolom,hogy giccses, csak ne zavarja a többi embert a viselkedésével. Mert az tök szánalmas, és egyben idegesítő, amikor magyar köt beléd a cigány haverjaival(velem megtörtént)
2013. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
19-est sajnálom...én amúgy külsőre arab, perzsa, vagy észak-indiai lány akartam volna lenni, de aztán belegondoltam,hogy a társadalom nagy része a mai napig is még hogy áll a nőkhöz...jó nekem európainak :) 22/l
2013. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 mustafa33 ***** válasza:
Pedig az üzbég lányok nem csúnyák ☺.
2013. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Szívesen lennék cigány, hogy azonnal megölhessem magam
2013. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Hú, én ismerek az utcában egy magyar srácot akinek senkije nincs és valahogy cigányok közé keveredett. Cigány zenét hallgat, cigány stílusban beszél, gesztikulál, cigány az életvitele. Leginkább a panelprolik alkalmasak erre az asszimilálódásra, bár neki kis háza van. Néha elgondolkodom, hogy a suhogósban levő magyar gyerek az most lehet, hogy mégis cigány?
2013. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nem vagyok üzbég sem, egyébként igen, ők is szépek. Cigányban is van egy-kettő szép , de aztán 25 éves korukra leépül a többsége. Csak egy előnye lenne annak,hogy ha cigány lennék, az az,hogy nem kötnének belém...de nem lenne életcélom, 22 évesen már túl lennék pár szülésen, és az egész életemet egy telepen élném le...a gazdag cigányoknak sem jobb, azoknak meg gyerekkorban eldöntik, ki legyen a férje, aztán ott is csak annyi az élet,hogy gyerekszülés, házimunka, főzés - igaz,hogy teleaggatják arannyal, de amúgy sivár egy életük lehet. Bár ha ott nőnék fel, az lenne a természetes. A tenni akaró cigányoknak meg azért nem jó, mert a sajátjai is kiközösítik, de a magyaroknál is mindig meglesz az a bizalmatlanság. Szerintem több hátránya van cigánynak lenni, mint előnye.
2013. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Énis az akarok leni! Mindig velük vagyok azt "befogadtak"
2013. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"Én szeretnék,aztán gyorsan fel is kötném magam,hogy eggyel kevesebben legyünk!"


Ennek meg mi ertelme?? matematikailag... :D

2013. okt. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!