Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Gyűlőletes a származásom, és...

Gyűlőletes a származásom, és az álmaim mindezeknek az ellenére?

Figyelt kérdés
Nemrég tudtam meg, hogy negyedvérben roma vagyok... Nincsenek meg rajtam azok a tipikus jelek amik szoktak.A bőrőm hófehér, (általában ezért szekálni is szoktak) soha senkit se bántottam sohasem, és nem is tenném.Szüleim teljesen normálisak. (apa teljesem magyar, anyát meg ki tudjátok következtetni.) Sajnos ezzel úgy hiszem, hogy rombadőltek az álmaim.Az az álmom hogy kijussak Japánba, és ott is élhessek lehetőleg egy japán párkapcsolatban.Még korai ez a dolog ugyanis csak 14 éves vagyok, de szerintetek sikerülhet, vagy ez a "jövendőbeli" családomat zavarná?

2014. dec. 1. 20:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Unatkozol látom. Lassan feküdj le, holnap suli.
2014. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
Ne hangoztasd mar hogy roma vagy,foleg ha nem is latszodik rajtad. Az vagy aminek tartod magad.Ne erdekeljen hogy az egyik osod roma volt.
2014. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Nem unatkozok.Ez az igazság, és érdekelne a véleményetek.Imádom japánt, de ez a kis "bibi" levette az önbizalmam.Imádom a zenét, kaját stb de reménytelennek tűnik...:(
2014. dec. 1. 20:51
 4/38 anonim válasza:
86%
Feltéve ha komolyan gondolod a kérdést, szívesen válaszolok. Szerintem őket nem fogja zavarni, és amúgy is, nem feltétlenül kell úgy bemutatkozni hogy hogy "Üdvözlöm! Xy vagyok, mellesleg félig roma!" Ha tényleg nem látszik rajtad, nem fog nekik feltűnni, persze majd idővel biztos kiderül de addigra kellőképpen megismernek, és megszeretnek :) Mellesleg aki ez alapján ítél, mérhetetlenül ostoba :)
2014. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a japánok nem utálják a romákat, csak mindenkit, aki nem japán. Illetve ameddig turista vagy meg üzlettárs, addig a hátsód is fényesre nyalják. Amint ott akarsz élni, dolgozni, csak gajdzsin leszel és élből utálnak származástól függetlenül. :D
2014. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
20:52: Csak azért regisztráltam ide, hogy kikérdezzem erről mások véleményét.Most rengeteg önbizalmat kaptam tőled...Nagyon szépen köszi! :D
2014. dec. 1. 20:58
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
A japánok nem igazán házasodnak olyannal, aki nem japán (persze van kivétel, de nagy általánosságban ez az igazság). Nem azzal lesz bajuk, hogy negyedvérben roma vagy, amit nem is értem miért hangoztatnál, ha úgyse látszik, hanem hogy nem vagy japán.
2014. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos igaza van az előzőnek!

A japánok fullrasszisták, és tényleg mindenkit utálnak, aki nem japán.

2014. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
92%

Japánban nincsenek romák, nem igazán fogják tudni, mi is az.

Ha nem is látszik rajtad, fehérként elsősorban amerikainak fognak gondolni.

A Japánba kiköltözéshez összességében viszont sok minden kell, nem engednek be csak úgy, tanulj szorgalmasan kinti hiányszakmát, mert arra nem lehet alapozni hogy majd valakivel összeházasodsz és kimész. Persze ez is lehetséges, de nem árt több lábon állni (elindulni).

2014. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
89%

Az viszont látszik rajtad, hogy 100 %-ban hülye vagy. Azzal sem értek egyet, aki "csak úgy" jön az ilyen szövegekkel, hogy a romák "nem normálisak", "mindenkit bántanak", stb. De ezt most hagyjuk. Az még ettől is nagyobb baj, hogy TE, AKINEK AZ EGYIK NAGYSZÜLŐJE roma volt (hogy merte ezt tenni, nem?) képes vagy ilyet írni!


A Japánra vonatkozó álmaidat azért felejtsd el, mert Japán egy olyan ország, ahol külföldinek különösen nehéz beilleszkedni, még ha okos, ambiciózus és normális is, te meg sajnos nem vagy az.

2014. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!