Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha folyton...

Mit csináljak ha folyton másokhoz hasonlítgatom magam, és irigykedem másokra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezek nem jó érzések, de én mégis így érzem magam. Mindig csak látom hogy nekem milyen rossz, másoknak meg milyen jó az életük. Mert én fejre is állhatok akkor se lesz soha párom, míg másoknak akik esetleg csúnyábbak is, nekik mégis jut. Irigykedem azokra akiknek kijut az életben, hogy szereti őket valaki, és hogy az is megadatik nekik hogy fehér ruhában férjhez menjenek. Míg én 27 évesen már áshatom magam.
2019. szept. 19. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Már megint te? Elmondtuk ezerszer, hogy fordulj pszichológushoz!!!
2019. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen már megint te? Most először írtam ki ezt a kérdést.
2019. szept. 19. 13:30
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Legelőször is - 27 évesen ne ásd el magad!!!

A legszebb korban vagy arra, hogy komolyan ismerkedj, le tudjad fejteni a másik nemről a mesterségesen rátapasztott zománcot! Tény, hogy Neked már nem buliban kell ismerkedned, de keresd az emberekkel való találkozást: társas kirándulás, kiállítások, színház, hangverseny stb.

Tizenkét férfi egy tucat és mind arra vár, hogy megismerkedhessen veled, hogy fehér ruhás menyasszony lehess... Csak nehogy besavanyodj a lakásod négy fala közé!

Minden jót!

2019. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kiszoktam mozdulni itthonról, de nem érek vele semmit.
2019. szept. 19. 13:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Felregiszrálsz egy társkeresőre, kitöltöd a profilod és leírod pontosan kit keresel. Ennyi. Körülnézel, beszélgetsz. Aki szimpatikus azzal találkozol.

Hidd el pontosan ugyan annyi magányos férfi van mint magányos nő. Nagyon nem vagy egyedül és nagyon nem vagy elkésve. Viszont attól, hogy sajnálod magad és másokra irigykedsz soha sem lesz párod. Csak egyre jobban megkeseredsz és az nagyon nem vonzó tulajdonság.

Ismerkedj, randizz. Ennyi. Előbb-utóbb meg fogod találni amit keresel ahogy mindenki más is.

2019. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Társkeresőn is csak a szexre hajtanak már egyből. Vagy ha nem csak arra, akkor mellé még egy idióta is.
2019. szept. 19. 14:20
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát a férjemmel mi is csak szexkapcsolatot terveztünk. Aztán 8 éve házasok vagyunk. Ha lazább lennél és nem ijesztenél el mindenkit a betegesen komolyan ismerkedő stílusoddal, talán szerencséd lenne.
2019. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem. Ez nem igaz. Nem mindenki a szexre hajt és nem mindenki idióta. Csak még a fáradtságot sem veszed, hogy megpróbáld. Igen. Lesz olyan is aki csak szexet akar és lesz olyan is aki idióta (meg olyan is aki mindkettő) de lesz olyan is aki egyik sem. És talán még szimpatikus is lesz az illető. A társKERESŐ azért kereső, mert keresni kell. Nem TESCO, hogy bemész, leveszed a polcról és már mehetsz is az oltár elé. Ez kemény meló. De van értelme. Aki akar az talál párt. Csak idő kérdése.

(egyébként azt is végig kellene gondolnod, hogy valóban akarsz-e párt. Mert a hozzászólásaidból úgy érződik, hogy a legfontosabb, hogy neked IS legyen, ha már másnak van. És aki lenne az meg úgy tűnik sosem "elég jó". Ez a két dolog nem azt támasztja alá, hogy valóban annyira akarod a dolgot.

2019. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt.Választ is kaptál rá.Minek kiirni kétnaponta?
2019. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Változass a felfogásodon.
2019. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!