Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apasági teszt? Hol csináltassu...

Apasági teszt? Hol csináltassuk meg?

Figyelt kérdés
Unokatesómnak állitolag az apja nem az igazi apja De az anya tagadja az anyukája télleg egy szemét nő és eltudom rola képzelni mert most házasok de szerintünk csalja az apját az anya nem akarja kifizetni a gyereknek meg most még nincs pénze mennyi a legkevesebb ár én segíteni akarok hogy tudnék még neki azon kivűl h a felét majdnem kifizetem ?? Meg hogy ezt hol csináltasuk meg?? Bocsi a helyesírási hibákért
2010. júl. 23. 00:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
A google csodákra képes: [link] 58.000 Ft
2010. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem kellenek a bunkó válaszok köszönöm igy is elég szarul vagyunk:S
2010. júl. 23. 00:31
 3/18 anonim ***** válasza:
2010. júl. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted miért volt bunkó a válaszoló? Megadta a helyet ahol utánanézhetsz, és az árat is.
2010. júl. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Azt is végig kellene gondolni, hogy mit akartok az eredménnyel tenni? Ha netalán bebizonyosodna hogy az eddigi apád nem az apád? Akkor is sajátjaként nevelt évekig. Akkor holnaptól már egy idegen? Hova akartok jutni a válasszal? Mert ha a cél csak az anya meghurcolása, akkor nem sok értelme van.
2010. júl. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%

1. Nem tudom, mi értelme lenne a tesztnek, mert ahogy kiveszem az irományodból, agyerek már nem egész pici - gondoltál arra, hogy milyen lesz neki, ha kiderül, hogy az apja nem az apja?

2. Honnan gondolod, hogy az anya hazudik? (Az, hogy neked nem szimpatikus, még nem ok)

3. Neked nem sok közöd van ehhez, ez CSAK az apára, anyára (és esetleg a gyerekre) tartozik, egyéb rokonra nem.

4. Egy ilyen vizsgálat több százezer forint, én se fizetnék csak azért, mert valaki kételkedik a becsületemben (lényegtelen, hogy jogosan vagy sem), ugyanis ha igaz a feltételezés, akkor mert fizetnék azért, hogy pórul járjak, ha meg nem igaz, akkor meg még hazug rágalmak miatt adjak ki ilyen rengeteg pénzt?

5. Mi van akkor, ha az apa tudja, hogy a gyerek nem töle van (feltéve, hogy igaz, amit állitasz), de megbocsájtott az anyának? Akkor csak tönkreteszel egy családot,ok nékül.


Sokkal jobb lenne, ha nem akarnál beleavatkozni mások életébe, semmi közöd hozzá, ez a férj és feleség ügye!!!!

2010. júl. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Első vagyok.


A kérdésedet begépelni ide kb 2 perc. Azt a két szót beleírni a gugli,a hogy apasági teszt, 2 máspdperc. Én megtettem helyetted, sőt, a választ, a linket és az árat idemásoltam, és még én vagyok a bunkó?


Nézz már magadba!

2010. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Beleavatkozni avatkozok?? bele hát ne haragudjartok már mikor megszülte a gyereket világá kürtölteh nem töle van és most meg tagadja igen én beleavatkozok mert az egész család tudja a gyerek meg elmondta nekem és kit érdekel az anya én szeretem és tönkre tenném a családját az anyának hát ha ekkora egy f*sz igen nem bírja belátni h hazudik
2010. júl. 23. 11:11
 9/18 A kérdező kommentje:
Jahh mert az állandoan hazudik és nem pici 17 éves a gyerek
2010. júl. 23. 11:13
 10/18 anonim ***** válasza:
NEM az anyát, hanem az egész családot(anyát, de föként az apát és a gyereket) teszed tönkre, másrészt ha nem a te szüleidröl van szó, akkor nincs közöd hozzá -ez az apa/anya/gyereke dolga!!!!!!
2010. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!