Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apasági teszt? Hol csináltassu...

Apasági teszt? Hol csináltassuk meg?

Figyelt kérdés
Unokatesómnak állitolag az apja nem az igazi apja De az anya tagadja az anyukája télleg egy szemét nő és eltudom rola képzelni mert most házasok de szerintünk csalja az apját az anya nem akarja kifizetni a gyereknek meg most még nincs pénze mennyi a legkevesebb ár én segíteni akarok hogy tudnék még neki azon kivűl h a felét majdnem kifizetem ?? Meg hogy ezt hol csináltasuk meg?? Bocsi a helyesírási hibákért
2010. júl. 23. 00:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát én igy az utolsó kommentedből hatalmas nagy rosszindulatot érzek ki.
2010. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát nem mert ez rám is tartozik mert ha kiderül h az a kurv. félre baszo.tt akkor elveszi tölem a legjobb uncsitesóm és nem érdekelnek a vélemények
2010. júl. 23. 21:06
 13/18 anonim ***** válasza:

A 17:23-as vagyok: nem tudom, mi a válaszomban a rosszindulat. Van egy müködö házasság (legalább is ha 17 éves a gyerek és még együtt vannak, akkor müködik), erre a kérdezö most be akar keverni, mert szerinte nem az apáé a gyerek. SZERINTEM EZ a rosszindulat.


Azt meg nem értem, hogy miért venné el az anya az unokatestvérét, ha nem csinál keveredést a kßerdezö.

2010. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nem neked szántam bocs ha magadra vetted.
2010. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jól müködő xĐ ne röhögtess már elváltak papíron meg mindig is félre lépett
2010. júl. 23. 23:43
 16/18 anonim ***** válasza:
és neked mi közöd hozzá,szerintem a magad dolgával foglalkozz,mert ha most keversz uncsitesód megutál,és utána te leszel a családban a keverőgép.Ne szabad ilyen dolgokba belavatkozni,mert általában rosszul sülnek, tapasztalat
2010. júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Uncsitesó megkért rá mert uncsi tesot imádom és ő is engem és engem más nem érdekel csak az igazság
2010. júl. 24. 00:13
 18/18 anonim ***** válasza:

tegnap 23:42-as: akkor jó, csak furcsának találtam, mert nem éreztem rosszindulatúnak a válaszomat.


A kérdezönek meg: ha az unokatestvéred akar ilyen tesztet, akkor NEKI kellene nyüzsögni, NEM neked.

2010. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!