Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fényezi nekem azt a...

Miért fényezi nekem azt a fiút? Össze akar vele hozni?

Figyelt kérdés
A nagybátyámnál dolgozik a nyáron egy fiú aki 1 évvel idősebb nálam. Ha találkozom vele jókat beszélgetünk, helyes fiú nagyon, mondhatom hogy tetszik nekem. Ma is mondta a nagybátyám, hogy neki most el kell intéznie valamit, de üljek be az autóba a fiúhoz és beszélgessünk. (Megkérdezte tőle, hogy ráér-e, és mondta hogy igen) Szóval kb 20 percet beszélgettünk. Aztán mikor kitettük a fiút otthon, akkor kérdezősködött, hogy: Ugye milyen helyes fiú? Milyen jókat lehet vele beszélgetni, jó társaság? Én helyeseltem, mert tényleg az, és hozzátette, hogy te is pont ilyen vagy mint ő, és sejtelmesen mosolygott. Össze akar minket hozni, vagy mi? :D
2010. aug. 11. 16:49
 1/7 anonim válasza:
100%

Szerintem örülne,ha össze jönnétek:D

Meg ha neked is tetszik és te is neki akkor semmi akadálya..

Sok sikert:D

16/L

2010. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom én is tetszem-e neki...Mert bár nagyon aranyos, ma amikor beszélgettünk majdnem kiesett a szívem a helyéről :D de valahogy mégsem érzem azt, hogy tetszenék neki. Pl kipróbáltam, hogy nem én beszéltem, hanem vártam hogy ő hozzon fel témát, és kérdezte hogy hova járok suliba, hogy haladok a nyelvvizsga felé meg ilyenek. De ezek nem olyan dolgok ami alapján bizakodhatnék, mert ezek teljesen általános dolgok...
2010. aug. 11. 16:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg hogy mit kérdez, az általános dolgokról is lehet beszélni, de azért nem árt valami téma pl filmek, történetek ilyenek. Igazából az a tökéletes és számomra szerethető partner akivel bármiről és sokat tudok beszélni
2010. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem totál zavarban van...csak azért nem túl beszédes. amúgy gondolj bele, talán ő mondta a nagybátyádnak, hogy tetszel neki és megkérte a nagybátyád puhatolja ki mi van a te részeden. én arra tudok tippelni, hogy ezért kérdez ilyeneket. neki mondd meg, hogy neked tetszik, tuti tovább adja az infót aztán meglátod mi sül ki belőle. sok sikert!
2010. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én annyit mondtam, hogy: de igen, aranyos helyes fiú, kedvelem őt. :D Mert olyan ciki konkrétan megmondani, hogy igen, tetszik nekem... Pedig nagyon tetszik.


Meg még annyit kérdezett a fiú, hogy a vizsgám ugye a jövőhéten lesz? Mert még kb 2 hete mondtam neki. Erre a nagybátyám ezt is megemlítette, hogy: Látod milyen figyelmes ez a fiú, még a vizsgádra is emlékezett. :D

Kíváncsi lennék rólam miket mond neki :D

2010. aug. 11. 17:25
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg zavarban van, mert néha mélyen a szemembe néz (akkor elolvadok) aztán meg csak pillant ide-oda.

Meg volt még egy olyan, hogy már lassan 1 hete nem találkoztunk, és mikor megláttam mosolyogva köszöntem neki, hogy szia. Aztán mondta, hogy szia XY. És hozzátettem, hogy milyen régen láttalak, és odafordult és mosolygott és kérdezte, hogy hogy vagyok. :) Csak nem akarok nagyon beleesni pont az ilyen dolgok miatt, amik lehetnek kétértelműek...

2010. aug. 11. 17:29
 7/7 anonim válasza:
Igen,hasonló véleményen vagyok mint a 3. válaszoló.:) Szerintem lehet hogy tetszel a srácnak,ezért megkérte nagybátyádat,hogy derítsen már ki valamit,hogy van e esélye,vagy ilyesmi. És ha megtudja,hogy kedveled,akkor lesz önbizalma hogy kezdeményezzen.Mindenesetre én szorítok nektek.=)
2010. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!