Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny a...

Miért vagyok féltékeny a párom 7 éves lányára? Olyan érzés mintha egy másik nőt ölelgetne.

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 22:41
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
93%
Csajjal nagyobb gond van
2021. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
72%

Ha akkora gond,hogy van egy gyereke akkor miért vagy még vele?

Oké,hogy utólag tudtad meg,de már tudod.

Ha vele akarsz maradni akkor emészd meg,hogy az a kislány ha törik ha szakad mindig is előtérben lesz veled szemben.

Ahogy valahol az anyja is,hiszen te akármilyen szerepet töltessz be az életében, ők a családja.akkor is,ha szét mentek.Akkor is,ha a nőnek is lesz valaki más az életében.

Egy gyerek életed végéig ha akarod ha nem a gyerek oldaláról össze köt egy másik emberrel.

Nem kell szeretned,nem kell vele lenned,nem kell elviselned,de a másik fél akkor is a családod, a gyereked anyja/apja. :)

2021. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim válasza:
89%
Valamit kezdjetek ezzel a helyzettel mert én már megéltem ezt a szitut gyerekként és 3 év pszichológus lett a vége. A gyereket is nagyon tönkreteszi mert mi is érezzük. Ha pedig nem tudjátok megoldani akkor elsősorban a gyerek érdeket nézzétek és ha nem megy akkor hagyjtok mert ő fogja viselni ennek minden terhét.
2021. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Már rég elhagyta őket, 4 éve. Együtt élünk. 1 éve lombik programra járunk. A kislányt olyan 3 havonta megnézni , de olyankor féltékeny vagyok rá.
2021. okt. 22. 00:50
 35/47 anonim ***** válasza:
87%

Attól,hogy elhagyta őket az a kislány még a lánya.

Te a mostoha anyja vagy,a párod exe pedig az anyja a kislánynak.

Ha együtt is akarsz maradni vele jobb ha össze kapod magad.

Én úgy kivágnálak mint macskát sz*rni,ha a gyerekem és közém próbálnál furakodni.

Rengeteg megértő nő van a világon,olyan is aki nem lenne ilyen retardált hogy egy ölelésbe is bele sárgul.

Talán olyan akinek szintén van gyereke,ott nekem is abszolút megértőnek kell lennem.De valahogy számomra elképzelhetetlen,hogy féltékeny legyek a párom gyerekére..

2021. okt. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
93%
Veled van gond, szakember kell Neked.
2021. okt. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
93%

Te érted el, hogy csak három havonta egyszer lássa a lányát, ráadásul "akkor is féltékeny vagy rá"?

Nem "kapsz többet" a párodból azáltal, hogy a lányától megpróbálod távoltartani... :(

2021. okt. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim válasza:
92%
Jézusom.
2021. okt. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
92%

Kicsit sok amúgy a 7 évesekről szóló kérdés nem?

Jó kis szám lehet.A harisnyát nem hordó 7 éves fiú,a 7 éves kislány előtt maszturbáló apuka,a 7 éves akire féltékeny a mostohaboszorka,a 7 éves aki nem jön ki a testvérével..

2021. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Én nem tartom vissza, annyiszor megy hozzá, ahányszor szeretne.
2021. okt. 23. 00:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!