Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, egy fiatal...

Mit gondoltok, egy fiatal férfi ha kitekintget egy kapcsolatból 3 év után, ott mi van? (Ha ezt halljátok vissza a tesótokról. )

Figyelt kérdés
Nem alkalmanként, hanem tartósan; és egy lányra orientálódva, nem sokra.
2010. szept. 12. 18:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, feltételezem nem működik jól a kapcsolata és rosszul választott.
2010. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

na igen, de nem akar szakítani, akkor mégiscsak jó a kapcsolata, nem? mármint egy bizonyos pontig. nincs meg benne minden, de sok minden igen.

ilyenek mikor szoktak történni ?

2010. szept. 12. 18:40
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hogy nem akar-e szakítani azt nem tudhatod, lehet, hogy akar, csak okot keres rá, vagy még úgy érzi menthető. Lehet, hogy olyan valami hiányzik, amit más tud pótolni. Ez lehet szex, lehet főtt étel, lehet egy kedves, humoros társaság, bármi, ami a párjában megvolt és elveszett, vagy pedig sosem volt meg.
2010. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Egyébként nem hiszem, h akarna szakítani, mert ezt csak most hallottam meg, de nem most volt.

Viszont a kitekintése mintegy 1 évig tartott.

2010. szept. 12. 18:45
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván valami gond van a kapcsolatával.

De! Ez nem így működik, hogy hallasz valamit és azonnal hitelt adsz neki. Menj oda hozzá és kérdezz rá. Mondd meg, hogy ezt hallottad ettől és ettől. Mert az is lehet, hogy valami "jóakarója" akar bekavarni neki.

Anyám is kapott ilyen infót egy nevét nem vállaló embertől, hogy apám megcsalja. Nem adott hitelt neki. Hamar kiderült, hogy tényleg keresztbe akart neki tenni.

Egy barátnőmről is elmondott egy ismerős ilyet az anyjának. Aki egy buta liba és meg se kérdezte, hogy igaz-e, hanem hónapokig nem volt hajlandó a lányával kommunikálni.


Szóval a lényeg: a testvéredről van szó! Beszélj vele! Még az is lehet, hogy segíthetsz neki! Ne adj hitelt mindenféle pletykának!

2010. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Tesómtól tudom :(

de többet nem beszélt a dologról. pár jóbarátja is tudja még,én ennyit tudok , ők többet.de őket nem ismerem, csak kicsit, nem fogok velük erről beszélni .

2010. szept. 12. 18:48
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán rendeződött a problémája a párjával, vagy pedig két tűz közé került és a párját választotta. Megesik az ilyen, de az okok továbbra is azok, amiket felsoroltam.
2010. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A párja nem tudja. És szerintem begyógyszerezné magát egy ilyen hírre.
2010. szept. 12. 18:49
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is lehet, hogy valóban érzi, a párja lenne a megfelelő társ, csak túl korán találkoztak, nem akarja elveszíteni, de próbálkozik másnál is. Ha kiderül, biztos nem lesz jó vége, akkor sem, ha megbocsát a párja, mert elfelejteni sosem fogja, ha meg nem tűri el, akkor már később sem fog visszamenni hozzá. Tanulja meg a bátyád még időben, hogy nem szabad más ember érzéseivel játszani.
2010. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hát most lehet hogy leoltjátok a kora miatt, de most lett 30

éves, a lány 26. 5 évesek múltak. a lány lehet, hogyfiatal volt, 2 évig tetszett neki a bátyám, mielőtt összejöttek,

még gimis volt mikor meglátta.

De a bátyám még gyerekes a korához képest, olyan mint egy 25-27 éves fiú.


Nem tudom, kisülhet-e valami jó ebből hosszútávon.

2010. szept. 12. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!