Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kedves, jómegjelenésű,...

Egy kedves, jómegjelenésű, idősebb elvált férfi, vagy a megszokott bunkó fiatal párom?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, egy jó ideje szenvedek a pár évvel idősebb párom társaságában,csak valami elmondhatalan kapocs összeköt vele, nem tudok elszakadni,pedig az eszem tudja, nem mellette a helyem, mégis szeretem. Megismerkedtem egy 30-as évei elején járó elvált(felesége csalta meg), egygyermekes férfival. Teljesen ellentéte a páromnak, figyelmes, kedves, különböző programokra járunk együtt,nem akar bezárni, és önbizalmat ad. Vele csak találkozgatok,sosem csalnám meg a még jelenlegi páromat,akivel folyton próbáljuk javítani a kapcsolatunkat. Össze vagyok zavarodva, tudom, ami most van nekem nem jó,de talán menekülök az új kapcsolatba, zavar a korkülönbség az új férfival, valamint,hogy az ex mindenért őt hívja,félnék a szüleim reakciójától, tehetetlennek érzem magam. Vajon a régi kapcsolatomba vagy az újba fektessek energiát? Mert kettőjüknek nincs helye a szívemben,valakit ki kell zárnom,mert megbolondulok.De mindkét ember fontos valamiért. Mit tennétek?
2009. júl. 22. 08:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a régit, menj az újjal! Nem véletlen küldték neked!(a sors) Most erre van szükség az életedben!
2009. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Húsz évesen túl fiatal vagy ahhoz, hogy egy romokban heverő kapcsolatot próbálj helyrepofozni.

Fektess energiát az újba, de ha az sem jön össze,még mindig elküldheti a Sors az igazit.

Nem kell tervezni, csak érezd jól magad, élvezd az új férfi figyelmességét, hagyd magad kényeztetni! :)

Az én kapcsolatom is csak ilyen sebgyógyítónak indult, és már hetedik éve tart, a kisbabánk most volt egy hónapos.

Hajrá!!! :)

25/L

2009. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha úgy érzed akkor lehet az új jobb lenne, de nem biztos! Volt ex, ahogy írtad.

Igazából kérdezd meg az idősebbtől hogy ő mit vár a kapcsolatotoktól, komolyan tervez e vagy csak most jó így ahogy van, aztán majd kialakul alapon húzza az időt. Mert akkor lehet nem lenne ő sem jó. Próbálj erről vele beszélni, aztán látod hogy alakulnak a dolgok.

A régitől is kérdezd meg hogy szerinte minden rendben van kettőtök között. Hogy tud e változni, aztán ha nem akkor legalább látod hogy merre menj.

Bár azt nagyon javaslom, hogy azért vigyázz, hogy a saját függetlenségedet, anyagilag is mondom ne add fel teljesen, egy ideig legalább is mindenképp, pláne ha nincs saját házad, vagy ahova lesz visszamenned.

Mert lehet ez a kapcsolat nem olyan jó, de biztonságos, míg a másik lehet jó lesz egy darabig, de aztán kapsz a lábad alá útilaput és mehetsz. Na és akkor tudj hova menni, hova visszamenni, de ne a régihez semmiképp se. Hanem a sajátodba, a szüleidhez, barátnőhöz.

Szív szerint én is a másikat mondanám, ész szerint azt hogy még ha a szíved szerint is mész, csak akkor ha van hova menni ha nem jön össze netán mégis. De ezt idővel meg fogod látni. Lehet még most az elején a beszélgetések során, de lehet hogy majd később, vagy későn, ezért fontos a biztos pont.

Ezeket csak tapasztalatból írom! Aztán lehet szerencséd lesz, legyen, kívánom, de tévedhetsz is, remélem nem. De fennállhat!

Úgyhogy beszélgess el velük komolyan és lehet látod majd merre menj. Vagy lehet majd vársz még egy kicsit és a sors rendezi a dolgokat. Majd látod!

Remélem a boldogság és biztonság irányába fog a sors sodorni!

2009. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Előző vagyok. Ja és én úgy értelmeztem, hogy a régivel együtt élsz. Ha nem és még a szüleidnél akkor bátrabban vágj bele a másikba de előbb puhatolózz a szüleidnél hogy hogyan fogadnák egy idősebb pasit. mert lehet jól, de lehet nem és ettől függ a jövőben sok minden.
2009. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha azon görcsölsz, hogy a régi /most még meglévőt/ kapcsolatodat megmentsd, feleslegesen pazarolod az energiáiodat. NE FÉLJ váltani! Az újnál a 10 év korkülönbség nem vészes. Az exétől se tarts. Ha szeret, korlátozni fogja a te érdekedben a folytonos jelentkezéseit és csak a gyerek ügyében maradnak kapcsolatban. A szüleiddel se foglalkozz. A te életedről van szó és annyira már nem is vagy baby!
2009. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon elgondolkodtató,jó dolgokat írtatok. Az a fura, hogy az újjal 2x találkoztam, de e 2 alkalom alatt színesebb volt az életem,mint a párommal végig. Valóban 20 éves vagyok,fiatal, és szeretnék társaságba menni, sétálni néha, programokat szervezni, párom sehova nem megy velem, mondjuk egyedül sem, pedig a lehetősége meg lenne. Az alapvető különbség a 2 férfi közt pedig ott van,hogy a páromat én kértem meg,menjünk el hétvégén valahova együtt, kikapcsolódni,hozzáteszem neki a pénz nem akadály, de nem mondott rá egyértelmű választ,pontosabban tudom,hogy nem. Az új pedig már elhívott egy szombati napra,hogy bemutasson a barátainak,és töltsük együtt,elmondása szerint tartós kapcsolatra vágyik.
2009. júl. 22. 09:08
 7/18 A kérdező kommentje:
Szüleimmel élek, szóval ez nem gond, tanulok még, de tudom nem fogadnák jól ezt a 10 év korkülönbséget.
2009. júl. 22. 09:09
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A 30 nem olyan sok. Élvezd az újat! Húszévesen nem kell még a jövőt tervezned, élj a pillanatnak, és élvezd, aztán meglátod, mit hoz a sors! a szüleid, ha látják, milyen rendes, el fogják fogadni. Ráérsz bemutatni, és nem a születési anyakönyvi kivonatával kell kezdeni.Az ex le fog kopni lassan. Mondd meg otthon, hogy még nem hosszú távra tervezel, csak segít felejteni. Biztos örülnek, ha a régi romboló kapcsolatól megszabadulsz.
2009. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem olyan nagy korkülönbség és így lenne esélyed rá, hogy boldog legyél. Lehet, hogy csak így, hogy nem vagy vele párkapcsolatban tűnik úgy, hogy ő lenne az ideális pár számodra, szóval azért gondold át. Először mindenki a jó oldalát mutatja főleg, ha valamit el akar érni.
2009. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 évesen az első komoly barátom 8 évvel volt idősebb. A szüleim is megszerették, amikor látták, hogy komolyan gondolja a dolgokat. Én hozzád hasonló helyzetben belevágnék az új kapcsolatba, fiatal vagy még, hogy olyan emberre vesztegesd az idődet, mint a jelenlegi párod. Ha nem érzed jól magad a mostani kapcsolatodban, lépj bátran! Élvezd az életet, a közös programokat, a figyelmességeket, mindazt, amit az új sráctól kapsz. Most van egy lehetőséged, hogy kiszabadulj a rossz kapcsolatból, hát használd ki nyugodtan! Lehet, hogy sokan önzőnek fognak tartani a véleményem miatt, de 20 évesen én is még főleg azt néztem, hogy az élet, amit élek, a lehetőségek szerint a legjobb legyen, és ha ilyen változtatást kellett megtennem ezért, hát megtettem! A mostani párom is egy menekülés volt számomra, és már több mint 4 éve együtt vagyunk, 3 éve együtt is élünk. 27/L
2009. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!