Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » NAGYON rossz társaságba...

NAGYON rossz társaságba keveredett a nővérem. Hajnalban jön haza, piál, füvezik, félek, hogy még beleviszik valami nagyobb balhéba?

Figyelt kérdés
Anyuékat nem akarom idegesíteni, vele meg nem lehet beszélni, csak alszik itthon. Mi lenne, ha feljelenteném drogfogyasztásért (az ő érdekében) a rendőrségen? Szeretem, jó tesók vagyunk, csak tönkreteszik!
2010. okt. 10. 19:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha a rendőrséget bevonod, akkor kemény büntetésre számíthat a nővéred. Ha vállalja az elterelést és a dílerre vall, akkor is aktája van , ami élete végéig ott lesz. Ha azt mondják, hogy törölték, akkor is. Tönkreteszed az egész életét.

A szüleidnek szólj, ők talán tudnak tenni vmit a rendőrség nélkül is.

2010. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én a szüleimnek szólnék, ők meg tudják nevelni, a rendőrség nem. Ha csak néhai berúgásról lenne szó akkor azt mondanám hagyd rá, majd kinövi, de 17 évesen kábítószer fogyasztás...már régen szóltam volna.
2010. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szülők, majd rendőrség.

Nem fenyegetésről van szó, hanem a következmények elkerüléséről.

Néha meg kell lépni kemény dolgokat az életben. Ez most ilyen.

Inkább legyen egy fiatalkori priuszom, mint egy becstelen felnőtt életem.

2010. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos tini a fű nem a legjobb dolog de azért ettől nem lesz drogos, te mégis hogy szoktál szórakozni ha nem 1 pohár sörrel.
2010. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólj a szüleidnek,a hardcore alkeszek/drogosok sem álltak meg sörnél/fűnél :)
2010. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

nem kell mindjárt rendőrt hívni.

én is hajnalban jövök haza, piálok, füvezek, belemegyek még nagyobb balhékba, mégsem megyek tönkre, nem kerülök bajba, nem árulok cuccot, nem lopok, meg ilyesmi.

melózok, eszek, alszok, dugok, mint mindenki más, pedig már ez megy évek óta.

2010. okt. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
65%
Detto! (ma 00.08)
2010. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
30%
Grat,terjesszétek csak a hülyeséget...
2010. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!