Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan családtagotok,...

Van olyan családtagotok, akivel nem álltok szóba, pedig nem balhès?

Figyelt kérdés
2023. jún. 25. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2023. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Fél rokonság, simán nem keressük egymást.
2023. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem úgy. Nem szeretitek? Utáljátok?
2023. jún. 25. 14:04
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közös téma.
2023. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
1db rokonommal sem tartom a kapcsolatot
2023. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Most már nincs, volt egy fél év amikor nem beszéltünk tesómmal, igazából apró megbántások, még nem tartott ígéretek, ki nem mondott érzések gyülemlettek fel mindkettőnk én, aztán amikor valamilyen úton-módon az egyik barátja elszedte tőlem a fiúmat (egyébként tesóm tudta nélkül), akkor úgy voltam vele, hogy semmi értelme kommunikálni, aztán akkor beszéltünk újra, amikor tesóm bajban volt, mert a drága volt barátom bejelentette mondván hogy doppingol - ami nem igaz, viszont fél a tűktől, és vérből akarták megvizsgálni, és ellenkezett, ezért azt hitték hogy tényleg doppingol, utána megnézték vizeletből, negatív lett neki, két héttel később még megint vérből akarták, azt meg nem mondhatta hogy nem, az is negatív lett de egyes "jóakarói" elterjesztették a suliban meg az egyesületben hogy doppingol, csak lefizetett valakit... Szóval teljesen szét volt esve, tőlem kért segítséget, én pedig mellette álltam, ennek már 4 éve, azóta jó a kapcsolatunk
2023. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2023. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Van. Szimplán nagy a távolság, nincs kötődés.
2023. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Van. Állandóan kölcsön akar kérni pénzt, fűnyírót, biciklit, könyvet, telefont...

Meguntam és elhajtottam. Öt éve nem beszéltünk a köszönésen kívül.

2023. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Nővérem, teljesen balhémentesen szakadt meg a kapcsolatom vele, a lényeg hogy pletykált a hátam mögött amit én visszahallgattam évekig majd egyik napról a másikra megszakitottam vele a kapcsolatot
2023. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!