Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember, akit...

Létezik olyan ember, akit senki sem utál, és sok mindenki kedvel?

Figyelt kérdés

Magamat tudnám felhozni ellenpéldaként, mert engem kb. soha sehol nem kedveltek, nem is vagyok népszerű, és nem is kapok sok like-ot sem.

Viszont, akik az életben is népszerűek, őket sokan lájkolják, és az életben is kedvelik. Még ha valaki egy szemét ember is, annál jobban szeretik, valaki mindenkibe belerúg, és milyen csodálatos ember.


dec. 14. 16:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
87%
20-as: köszi, és igen, teljesen igazad van abban, amiket írsz, csak ennyire már nem akartam belemenni a rossz családi háttérbe, ahol mindennapos a "dögölnél meg" típusú gyereknevelés, és hogy azt éreztetik a gyerekkel, semmit nem ér, aztán úgy is érzi, paranoiás lesz, hogy őt úgysem lehet szeretni stb. :-(
dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nincs. Bármennyire vagy kedves mindenkivel, bármennyire adod meg a tiszteletet, bármennyire jól nézel ki, lesz aki utál. Pl én igyekszem mindenkivel tisztelettel bánni, akinek tudok segítek, ezt most csúnya leírni, de a külsőm is rendben van, igyekszem alkalmazkodni mindenkihez és kerülöm a konfliktust.

De vannak akik a kinézetem miatt utáltak pl suliban is (mondjuk ha csúnya lennék akkor azért utáltak volna), van több családtagom akik amiatt utáltak, mert az apám gazdag és alám tett egy V. Kerületi lakást meg egy kocsit és most már, hogy cégem van, a konkurencia utál - olyan kicsinyes módokon igyekeznek az ember alá szúrni ami konkrétan nevetséges. Igazából, ha belegondolok ezzel nem tudtam volna mit kezdeni, ez rajtam kívül áll. Ha szegény gyerek lettem volna, azért utáltak volna a suliban. Ha kövér lennék azért, ha fekete lennék azért, stb.

dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!