Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak akkor tölt el boldogság,...

Csak akkor tölt el boldogság, ha a férjem munkában, a gyerekem meg oviban. Más is tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés

Nagyon gáz, tudom, de teljesen kimerítenek. A gyerekem ha beteg és itthon van szét unja magát, nem fogad szót, én nem haladok tőle itthon semmivel, egész nap cirkuszol, küzdelem vele minden perc, mert nem akar öltözni, nem akar enni, nem akar aludni, se elmenni itthonról, aztán meg hazajönni. A férjem meg mellé állandóan piszkál, hogy lassú vagyok és semmivel nem haladok. A legszebb az egészben, hogy sosem állok meg, sosem pihenek. Dolgozni nem dolgozom, mert nem sokára szülni fogok. Ezért is félek, mert a nagyobb gyerköccel minden nap egyre nehezebb... Azt hittem már túl vagyunk a dackorszakon, de nem. Azt hittem majd amíg oviban van, a férjem meg dolgozik szépen összekészítem a babára a házat és kipihentem várhatom, de nem így lett, testileg és lelkileg is fáradt vagyok, persze ettől várom a picit nagyon, csak félek.

Ne ítélkezzetek, csak az érdekel más volt már ilyen helyzetben és mennyivel lett később nehezebb?



jan. 22. 14:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

15 csak okoskodik. Ő se így csinálja, hidd el.

Őszintén, a férjed hozzáállasa a legnagyobb probléma. Felhanytorgatja?? Az enyémnek eszébe se jutna. Ha elkezdene hasonlitgatni, akkor közölném, hogy már indulhat is a "többi nőhöz", akik milyen csodalatos háziasszonyok. Nekem erre a bsztatasra egyaltalán nincs szükségem. Azt meg megnézném, hogy harmadik trimeszterben ő mennyire lenne lassú vagy gyors.

Nehéz két kicsi gyerekkel, igen. De ha vam egy tamogato partnered, akkor minden sokkal jobb, derűsebb. Egy ilyen taplóval viszont nyilván minden csak nehezebbnek tűnik.

jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Senior Séf ***** válasza:
100%
#2 - noha a pejoratív stílusán csiszolhatna - okfejtése hibátlan.
jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondd még a férjednek, hogy a férj és apuka szerep is melóval jár, amit végezzen el, mert kutya kötelessége, és nem neked kell helyette ellátni se a házimunkát, se a gyereknevelést! Elvett feleségül és gyermekeket nemzett, tehát melókat vett magára, amiket el kell végeznie nap mint nap!


Ez nem segítés, ahogy ti nevezitek itt, főleg nem neked segítés... Ez a hülye segít szó úgy hangzik, mintha egy férjnek meg apukának nem lenne alapjáraton egy rahedli melója. Mintha csak a feleségnek/anyának lenne dolga a házzal meg a gyerekkel, amibe a hím csak besegít.

jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!