Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más családokban is nagy divat...

Más családokban is nagy divat a töltött káposzta fogyasztás?

Figyelt kérdés
jan. 30. 18:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy divatnak számít. Szeretjük, ezért néha csi álumk. Karácsonykor nagy adagot, eg yrésze megy a fagyasztóba.
jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem divatból eszünk valamit.
jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Metionin ***** válasza:
100%
Anyám minden 2. héten csinál és egy hétig azt eszik. Én szeretem de jóval ritkábban és kisebb mennyiségben esszük.
jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk nem.

Én a szagától is rosszul vagyok, sosem csinálok, anyukám évente 1x, van, hogy ad belőle a páromnak, de amúgy ő is elvan nélküle

jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kedvenc ételem, de évente max. 2-3-szor főzünk, mikor több idő van rá. (Karácsonykor sosem, mert akkor van sok más étel.)

Különféle káposztás étel gyakran készül, de mindig más.

jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Kedvenc ételem, de mivel az egyik gyerekem nem szereti, csak évente 3-szor főzök.
febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mi nem szeretjük.
febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
84%
Some eszünk, senki sem bajlódik az elkészítésével.
febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!