Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját testvéreim és az anyám...

Tomib2 kérdése:

Saját testvéreim és az anyám súlyosan ártottak nekem éveken át, majdnem öngyilkoságba hajszoltak. kitiltottam őket az életemből évekre. most újra keresni kezdtek de körömszakadtáig tagadnak mindet,folytatják azt amit korábban. mit tegyek?

Figyelt kérdés
szeretnék megbocsájtani és lezárni de zavarodott hazugokkal nem jutok dűlőre. az igazságot nem tudom elfojtani se letagadni a kedvükért. más aki volt ilyen helyzetben keresztényként mit tett? bele lehet pusztulni ebbe az álló lélek-gyilkos háborújukba

ápr. 2. 17:15
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

minden alkalommal amikor beszélek velük, démonokat etetek.

úgy érzem csak befejeznék amit nem sikerült.

ápr. 2. 17:17
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Koptasd őket .
ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Telefonszám csere, és az újat természetesen nem adod meg nekik. Csak ezt tudom tanácsolni.
ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
egy irigy gonosz haverom elment hozzájuk, és azt mondta hogy loptam tőle.. A "családom" meghallgatta, leültette, megölelgették és egyet értettek vele, meg is köszönték hogy "tudatta". Nekem minderről halvány gőzöm nem volt. Aztán szétkürtölték és bemocskoltak engem mindenütt hogy ki kell tagadjanak mert tolvaj vagyok. Még mindig nem volt lila gőzöm se hogy ilyen megtörténhetett, majd megdöglöttem amikor valaki elszólta magát. Számon kértem és tagadtak, elmebetegnek neveztek, a haver röhögött és telefonon tartotta a kapcsolatot velük, gyakorlatilag a helyembe lépett. szülővárosomba nem tudtam többé haza menni.
ápr. 2. 17:30
 5/33 anonim válasza:
80%

megbocsájtáshoz 3 dolog kell

- kérjék a megbocsájtást

- fejezzék be azt amivel ártottak

- tegyék jóvá.

jézus ide vagy oda, hülye ő sem volt.

hányszor is ment vissza a golgotára? ugye csak egyszer? hülyét ő se csinált magából. befejezik amit elkezdtek ha hagyod, mert ismernek és tudják mit kel tenni, mondani hogy meghalj.menekülj. magadba zárd le és szarj rájuk.

ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyikükkel se állj többet szóba.
ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
11%

A testvérid és az anyád pont együtt szövetkeztek csak pont ellned🥱


-egymást miért nem bántják?

-a testvéreidet miért nem bántja anyád?

-nemcsak mártírkodsz/kamuzol?

ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
7 a fekete bárányról nem hallottál. jó neked. én távol költöztem tőlük, nem nyaltam segget, nem tekintettek soha családtagnak.és anyagi is van a dologban, jobb ha az én részem is nekik marad.
ápr. 2. 17:42
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
Pszichiáter.
ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
100%
sajnos a diszfunkcionális családok igy müködnek: képesek szövetkezni főleg ha narcisztikus vagy személyiségzavaros is van aki el akarja takaritani a saját tesóját. no contact. hadd dagonyázzanak a saját mocskukban, ne etess démonokat ahogy irtad mert nem megoldani akarják a bajt hanem tetézni. abból nyernek energiát hogy kinoznak teged. ne engedd mert rámégy!
ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!