Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől változik meg anyum...

Mitől változik meg anyum ilyen módon ha bemutatok egy udvarlót?

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon jó fej, kedves, sokan szeretik. Engedékeny is, azt mondta bízik bennem akit választok és hogy nem szól bele.

Egyszer alakult valami valakivel (végül nem lett belőle kapcsolat) de már mikor ismerkedtünk mutattam neki fotón és beszéltem neki róla. Azt hittem végre örül de furcsa mód nem sokat kérdezett a pasiról, sőt, alig reagált.

Aztán végül most 23 évesen lett barátom és végre bemutattam. Hát nem volt a metakommunikációja olyan mint aki el lenne ájulva. Nem tudom olyan semmilyen sem volt. Mosolygott meg beszélgettek de mintha olyan kimért vagy milyen lett volna. Kissé tartozkodó, kevésbé közvetlen. Mondtam páromnak ne vegye magára, nem értem, ismeretlenekkel egyből laza. Mit mondjak neki, hogy legközelebb más legyen és vajon mi baja?


máj. 1. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a gondod, elvégre azt írod, hogy udvariasan és korrekten viselkedett a pároddal. Ugorjon a nyakába, vagy mi? Nem neki kell tetszenie a srácnak.
máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz, mit reagáljon, milyen laza legyen? Nem a haverja, hanem.a lánya barátja. A pár lépés távolságtartás simán belefér, nem kell a nyakába ugorjon. Jó esetben az anyósa lesz, rosszabb esetben még az sem.
máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha jó fej és kedves anyukád van, akkor miért nem kérdezel rá, hogy "anya, mi a véleményed a petiről? Az volt a benyomásom, hogy nem szimpi neked."
máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Két tippem van:

- az eszével bármennyire is tudja egy anya, hogy társ kell az ő kicsikéjének, azért a szíve mégis tiltakozik ellene, hogy (előbb-utóbb) elveszítse a kis drágáját 😊; vagy pedig csak

- nem akarta, hogy az ő túl közvetlen viselkedése miatt úgy érezze a fiú, hogy "meg akarjátok fogni".

máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, miért nem anyukádat kérdezed, miért random idegeneket az interneten.
máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy itt mindenki írta kérdezd meg őt, illetve tök normális volt vele

Nekem az jutott még eszembe hogy vagy nem akart túl sok lenni vagy úgy van vele hogy lehet nem lesz hosszú a kapcsolat miért kezdjen el "ragaszkodni" hozzá

máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ezeknek a mai fiataloknak semmi sem jó?? Hahó, ő számára egy vadidegen. Mit vársz, csókolja egyből körbe?? 30 vagyok de ez kiverte nálam a biztosítékot....
máj. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

35 vagyok, de egy idegennel én sem jópofiznék. Udvariasan viselkedek, de ennyi a max. Főleg olyan idegennel, aki lehet jól bánik a lányommal, lehet nem.


Nem tudhatom. Apám rögtön összehaverkodott az exemmel, jaj de jó fej, világi haverok lettek (mert apám ilyen közvetlen) - aztán amikor exem bántalmazott, el sem hitte nekem.

Azt hittem, elájulok mikor közölte, "ő nem ilyen, mert ismeri".

Húúúha.


Inkább lett volna kezdetektől kimért, semmint ez, hogy a saját gyerekének nem hisz, mert puszipajtás a csávóval.

máj. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Velem is történt hasonló anyukám első pillanattól imádta az exemet (nő) amikor szakítottam vele nem mondtam el neki hogy miért mivel ha mégis újra összejönnék vele akkor az rányomta volna a bélyegét a kapcsolatukra

Szóval jobb az a három lépés távolság

máj. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!