Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik irigy, kavarós, kétszínű...

Akik irigy, kavarós, kétszínű rokonságban nőttek fel, hogy dolgozták fel, hogy nem ilyen a világ nagy része?

Figyelt kérdés
Nem bűncselekmény-szinten. Szembe a szépet, hátad mögött mindennek elhordanak. Ha megbuktál egy vizsgán az egyetemen, úgy beszélnek, mintha kirúgtak volna. Ha a gyerek magántanárhoz jár és a szülőn turis ruha van, úgy mesélik, hogy a szülő éhezik, hogy a gyerekét taníttassa. Ha valakinek a párja nem jött el, azt terjesztik hogy válnak.
ápr. 13. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is hasonló.

Utálnak engem pedig nem is ismernek.

Nem nagyon tudtam feldolgozni még, mai napig zavar. Nem tartom velük a kapcsolatot, csak akkor találkozom velük ha muszàj. Ne foglalkozz velük amennyibe lehet mert neked lesz roszabb.

ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

1. De, a világ nagy része is sajnos eléggé ilyen. A barátaid 70%-a ugyanúgy kavarja rólad a szart (ha nagyobb társasági körrel rendelkezel, 2-3 barát esetében valószínű mivel jobban megválogatod, nem).

2. Gondoljanak, amit akarnak. Az ő életük biztos nem olyan érdekes, mint a tiéd. Lehet világfájdalom valamelyiknek, hogy nem jött össze a gyerek vagy nem vették fel egyetemre.

ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

"...nem ilyen a világ nagy része?"

Hol élsz, ahol nem ilyenek?

A környezetemben 95℅ ilyen. Az eddigi összes munkahelyemen is ilyenek voltak.

ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
No contact. Nem vagyok rajuk kivancsi.
ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos te tartozol a többséghez.


Ettől még nem kellemes, és az sem, mikor rájössz, hogy vannak jobb környezetek is, ahol nem lehúzzák, bántalmazzák az embert és nem az önbizalmuk sárba tiporása a cél.

ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, engem meglepett, amikor "bekerültem" a férjem családjába, hogy nem mindenhol az van, ami az én családomban volt. Pl. ironizálás, beszólogatás, baxogatás, kárörömködés. Nagyon meglepett, hogy van, ahol a segítőkészség őszinte, az aggódás őszinte, az érdeklődés őszinte. Ahol nem minősítenek, nem degradálnak, és ha segíteni esetleg nem is tudnak, de legalább nem ártanak.

Innentől én már a saját rokonságommal (és ebben benne vannak a szüleim és a testvérem is) minimalizáltam a kapcsolatot.

ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A másik oldal se fényes..Engem még a széltől is óvtak,aztán jött az óriási pofon hogy a világ nem ilyen amibe neveltek
ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Sz@rd le. Egy forintot nem ér az ilyen ember.
ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat, legalabb felkeszultem az eletre. Gyerekkent sok beleszolasom nincs abba, hogy a csalad notagjai egymast gyulolik, es a masik hata mogott beszelnek, szemtol szemben meg jopofiznak.

Azt tudtam, hogy en nem akartam ilyen lenni, es nem is vagyok ilyen. Ha valakivel nem kedveljuk egymast, nem talalkozunk, ilyen egyszeru. Nem jopofizok senkivel, nem panaszkodok orakat a telefonban a masikrol, hogy a talalkozokon meg korbenyaljuk egymast. Mergezo kornyezetben nem vagyok hajlando idot tolteni. Az en gyerekem nem ebben fog felnoni.

ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Öreganyám ilyen idióta rosszindulatú szrkeverő...nem kell velük foglalkozni.
ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!