Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A covid után feltűnően keveseb...

A covid után feltűnően kevesebben fognak gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdést, ahol mindenkit leidiótáztak aki gyereket akar a mai világban. Meg volt aki mindennek elmondta azt, aki a covid után még gyereket vállal. Eszembe jutott, hogy lehet, hogy a covid után feltűnően, nagyszámmal kevesebben fognak gyereket vállalni, vagy aki akar gyereket annak eztán is lesz és nem fogja befolyásolni a covid?


Amúgy meg miért kell leszólni azt aki gyereket akar? Ok, hogy túlnépesedés van, de az afrikaiakat, meg az ázsiaiakat, sőt még a cigányokat sem érdekli, akkor is potyogtatják a gyerekeket. Ráadásul a legtöbben szeretnének gyereket, még a túlnépesedésre való tekintettel is, ismerőseim közül kb majdnem mindenki, sőt körülöttem egyre többször látom azt, hogy 3 vagy akár 4 gyereket is vállalnak. De ettől még miért lennének idióták? Van aki nagycsaládot akar, ez az álma, csak azért ne legyen neki mert "rossz ez a világ"? Attól még ugyanúgy rossz lesz, mert nem lehet mindenkit meggyőzni, hogy ne vállaljon gyereket, főleg, hogy a többség akar, tehát ha valaki nem vállal attól még a többi fog. Inkább elkéne fogadnia az embereknek, hogy ez mindenkinek a saját dolga, de ezért nem kéne elhordani mindenkit mindennek, csak azért mert gyereket akar. Bocsánat, kicsit eltértem az eredeti kérdésemből más irányba, de annyira felbosszantottak az ilyen emberek, akik másnak akarják megmondani, hogy mit tegyen és ha nem úgy tesz, akkor hülye. És őket pontozzák fel, azt meg aki leírja, hogy ez legyen mindenkinek a saját dolga hány gyereket vállal lepontozzák.



2021. jan. 24. 13:35
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem a magyarral meg a kisebb országok népességével van a baj. Nálunk kell is vállalni gyereket, nehogy elfogyjunk. Becslések szerint, Magyarországon 2100-ban 6 millióan fognak élni. Indiában meg a magas népességű országokban kéne születésszabályozást bevezetni. Hasonlóan Kínához.
2021. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 KalaposKaleszKalapacsa válasza:
12%
Az hogy nem lesz gyerek, hat nem is tudom. Ha ugy nezzuk mostmar az folyik a madiabol, hogy ne vallalj gyereket legyel szingli. Ha ugy vesszuk ennek az az eredmenye hogy kevesebb lesz a gyerek. Vannak normalis emberek akik csaladot szeretnenek stb... Oket nem fogja zavarni a se a covid se a media se semmi. Mert nem befolyasolhato az agyuk a sok baromsaggal. De nezzunk bele a mai vilagba. Az emberek egy telefonon keresztul beszekgetnek, kerdeznek, elnek és RANDIZNAK. Hova vezet a mai vilag? Sehova. Most ismerkedni eloben nem is lehet mert ugye ki se megy senki az utcara. Aki irodaban dolgozott nem megy be mert covid van es meg sem teheti. Visszaterve a kerdesre lehet hogy kevesebb lesz a gyerek de annyira minimalisan kevesebb hogy eszrevehetetlen lesz.
2021. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
3-as, ja engem is idegesít, meg, hogy ők akarják megmondani, hogy kinek mit kéne csinálnia a saját életében. Pl. olyat is írt valaki, hogy aki gyereket vállal annak nincsen józan paraszti esze. Hát komolyan, ki mond már ilyet? És akkor mindenki felpontozza. Meg az itt válaszolók is le vannak pontozva, nem tudom itt ki pontoz le. Bezzeg ha most idejön valaki tépni a száját, hogy nagyon helyes, ha senki nem vállal gyereket többé akkor tuti, hogy fel lesz pontozva.
2021. jan. 24. 14:01
 4/40 anonim ***** válasza:
45%
Nem fognak kevesebben gyereket vállalni. Lehet a tavalyi és idei évben, ebben a jelenlegi helyzetben most igen, de ha ez az egész lecseng, akkor minden visszaáll a régi állapotra. Sőt, a tapasztalat azt mutatja, hogy jelenleg is nyugodtan lehet biztonsággal gyereket vállalni. Háborúkban is vállaltak gyerekeket, nemhogy háború után. Ez a jelenlegi állapot meg hol van egy háborúhoz képest?
2021. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező ne is törödj velük.

Pont az a céljuk, hogy megtörjék az önnáló vélemény alkotásod. Érezd magad szégyenben amiért nem osztod az elmebajos nézeteiket.

Én mint nő azt mondom, hogy az anyaság a leg szebb dolog.

Mindenki annyi babát vállaljon amennyit ő úgy érez, hogy szeretne vagy tud vállalni.

Aki nem akar az meg legyen el magában. Itélkezni viszont menjen a sor végére. Nulla joga van hozzá.

3-as vagyok.

2021. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
59%

De kevesebben fognak! 😏

Az első gyerekemet egy idióta barom szülésznővel kellett végig csinálnom a 19 óra vajúdást mikor már jött a baba alig volt képes oda jönni az a szerencsétlen

Az itteni nőgyógyász 2 kilóval elmérte a babát azonnal küldött minket Debrecenbe mert 1 kiló a baba 8 hónaposan...3 kiló volt kinevették az orvosok

A másodikkal már 10 hetesen mentem orvost választani nehogy megint bele fussak egy ilyen flegma emberbe

Most akartunk harmadikat lemondtuk róla mert behozták hogy nem lehet orvost választani

És amúgy sem mennék végig ilyen fájásokkal maszkban

2021. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Savlekotő ***** válasza:
71%
Mondjuk ha eltűnnének a túl szaporodott fejletlen részek,fellégezne az emberiség. Covidot se ok nélkül szellőztettek meg..
2021. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
69%
Én harcos környezetvédő vagyok, és 3 hónapos terhes. Nem abban látom a megoldást, hogy nem szülök, hanem hogy olyan értékrend szerint nevelem a születendő gyerekemet, hogy a saját szintjén "jobbá tegye" a világot, többet adjon, mint amit a születésével elvesz.
2021. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
65%

Környezetvédő nem szaporodik, képmutató vagy.


A világon a legtöbbet azzal teszi az ember a Földért, hogy eggyel kevesebb gyereket vállal.


Egyrészt qrva unalmas, hogy ezek a nyulak ennyit kivesznek a közösből, csak mert azt hiszik, a génállományuk olyan pöpec, hogy kell nekik 4 kölyök.


Másrészt a Földet nem érdekli, hogy hogyan vannak felosztva az országok, és hol vannak többen. Európaiként többet zabálsz, használsz, pazarolsz, mint egy indiai.

2021. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%

Tavaly júniusban volt egy pasi twitteren, (amerikai talán, @izs a neve, mindenesetre angolul írt), kiakadt, hogy akinek nincs gyereke, az nem fogja fel, hogy 3 hónapja csak ő és a felesége vigyáznak a saját gyerekeikre. Törölte azóta, mert beleálltak, hogy mégis mire számított, hát az ő gyereke. Aztán tolta, hogy mekkora privilégium nem vállalni gyereket. Ő is dönthetett volna úgy, hogy nem vállal.


Na mindegy, én a tavalyi szenvedések miatt nem értem, miért akarnak az emberek gyereket, mindenhol bőgtek a szülők, hogy de szar velük.

2021. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!