Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm lánya nagyon...

A barátnőm lánya nagyon utálatos velem.Hogyan ehet kezelni az ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy tizenhat éves lánya,aki nagyon elkényeztetett,arrogáns és nárcisztikus módon viselkedik.Öt éve vagyunk együtt,tavalytól össze is költöztünk, azt hittem javulni fog a helyzet de nem. Februártól már nem is beszélek vele,max. köszönök neki.Az anyjával is nagyon bután beszél,van egy idősebb bátyja,ha eljön látogatóba ,neki sem akar köszönni.

ápr. 15. 17:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%

De örülök, amiért neked szerető családod van, nem egy ilyen apával kellett felnőnöd, akinek a puncus sokkal fontosabb, mint a saját gyereke - még gyereke, aki esetleg számítana rá.


Persze, tök feleslegesen, ugyebár, mert apukának az új család a minden, a saját gyereke! meg kolonc a nyakukon.


Ezen kellene elgondolkozni, nem kiforgatni más szavait.

ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Kedves 11.válaszoló, a kapcsolat nem csak a puncusról,meg a szexről szól,hanem a törődésről,szeretetről és a bizalomról szól,de te ezt nem fogod fel ,mert nem látsz tovább a saját egódtól . Persze neked feleljen meg mindíg mindenki 100 százalékban. De fogadják el hogy te mindenkivel utálatos vagy. Miért nem laksz az anyukáddal? Arra nem gondolsz ,hogy az idegen ember se akart veled együtt élni?
ápr. 17. 18:04
 13/19 anonim ***** válasza:

A kamasz a sajat szüleit se bírja, nemhogy egy idegent.

Az en lanyom ( 16 éves ő is) nekem se köszön sokszor, csak bemegy a szobajaba es becsapja az ajtót. 16 éves. Ha mostohája lennék, jobban zavarna ez a viselkedés lehet nem tudom.

Nem tudom mit varhatna tőle a pasim?

A kamaszok nem az eredeti csaladot akarjak vissza, hanem undorodnak a felnőttektől, a szülőktől, nekik ciki az egesz öregek nemi élete.

Hagyd a búsba, mit varsz tőle? Ha azt akarja hogy ignoráld, tedd azt. Ha latja, hogy nem veszed zokon es nem fúrod, akkor majd feléd fog fordulni esetleg.

ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit akar egyes mostohaapa es anya, hogy a gyerek nekik szobrot állístson es mikor hazaérnek, konfettit dobjon, es adjon neki FIGYELMET, es köszöngessen mint a portás.

Es erdekes mindig akkor kezdik ezt a csaladban, mikor mar a kapcsolat kezd fakulni a párjával, akkor a gyerekeken csapódik le az egész, azok válnak céltáblává.

Egy kamasz LÁZAD a felnőttek es a szabalyok ellen! Mintha ti nem lettetek volna kamaszok! Így a normalis!!

Kérdező a fölös energiaid amikkel a kamaszt figyeled, fordítsd konstruktívabb tevékenységekre!

ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Miert kellene kezelni? Ha o negligal, te is ot... levego szamodra, nem letezik. En nem is koszonnek az ilyennek a helyedben. Uncsitesom is ilyen, ha nagymamameknal vagyok latogatoba, akkor ra sem nezek.
ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A másik , ami még jobban zavar, hogy ha módja van rá a farkamat lesi. Már tavaly nyáron észrevettem ha fürdőnadrágban voltam,napoztam,vagy ha velünk eljött a strandra,hogy oda-oda pillant,de aztán meg is feledkeztem róla,mert télen nem láthatott kivetkőzve,otthon sosem flangálok úgy.Most viszont,hogy volt pár nap jó idő kimentünk a párommal a kertbe napozni,kijött,hogy az anyjával beszéljen,amíg kint volt,le se vette a szemét róla,rajtam napszemüveg volt nem látta,hogy figyelem.Most a hétvégén készültünk termálba,hogy ő is jön velünk. Bizony amikor alkalma volt rá,hosszasan sasolta. Ez nagyon zavar,a páromnak se merem mondani,mert tudom ebből én csak rosszul jöhetek ki.
ápr. 25. 05:41
 17/19 anonim ***** válasza:
Lehet h bele akar rangatni abba a csapdaba, h beallithasson pedonak... es am lehet trnyleg erdekli a farkad. Vmi psycho csaj lehet. :)
ápr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*pszichó
ápr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Szerintem a pedo vonalat akarja meglovagolni,valószinű stratégiát váltott. Mostanában úgyis annyit témázott erről a média.

Gyakran ,ha megy valahova kijön az anyjához megmutatni hogy miben megy,többször is átöltözik. Elég kihívóan öltözködik.Múltkor volt rajta olyan szűk sort,hogy az eszméletlen.

Szándékosan nem lesem, öreg róka vagyok ahhoz,hogy ilyen ócska csapdába besétáljak.

máj. 18. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!