Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, ha egy 30 és...

Mi az oka annak, ha egy 30 és egy 36 éves férfi (testvérek) az anyjával lakik?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 15:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
30%

"mindig egy teljesen üres lakásba hazamenni nem lenne a legjobb"


Mondom. Állandóan "szót szólni" akarnak valakihez. Ezt a béna dumát.

ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
64%
Én anyámmal élek,48f-szívesen kipróbálnám milyen lehet egy "üres" lakásba hazamenni.
ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
40%

Akinek felnőtt férfiként az anyja az ideális társalkodó,akivel beszélgethet, az valami nagyon nagy gáz.

Én megmondtam annak idején anyámnak,hogy ő nekem nem társaság.És nem érdekel,hogy mi volt régen,sem a feladott csekkjei,sem az akciós zsemlék,sem az,hogy hány galamb sz.ta le az ablakpárkányt.Általában ezek a témák az öregeknél,akik nem tudnak mit kezdeni magukkal.


És igen,nagyon jó érzés üres lakásba hazamenni.Mikor elváltam,egy ideig anyámhoz kellett visszamennem felnőtt férfiként.Az ellenségemnek sem kívánom azt a pár évet,a 47 nm-es panelban.

ápr. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
22. Mindenki előtt ott a lehetőség
ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nincs pénzük elköltözni? Albira meg nem akarnak költeni, inkább otthon laknak, az a pénz is a zsebükben marad.
ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok 30 évesen. Nálam az az oka, hogy alacsony fizetésért dolgozok, ezért egy albérletet nem tudnék fenntartani, ingatlanvásárlás pedig pláne esélytelen. Szobát tudnék bérelni, de egyetemi korszakos albérletezés/kolizás után inkább nem vállalom be ha nem muszáj. Sajnos nekünk a lakásunk is kicsi, de nem tudok jobbat egyelőre.
ápr. 30. 11:25
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok 42 évesen. Nálam az anyagiakkal nincs baj. Kiskoromtól érdekelt az elektronika, híradástechnika, programozás, fizika, kémia. Ha kirugnának, 3-4 órán belül lenne másik állásom, de vállalkozhatnék is, vagy elmehetnék megint tanulni, mert 10 évet simán kihagyhatnék. Egy gyerek felnevelésére való pénz rég ott van a bankban, és nincsen se párom se gyerekem! Az anyagi igényeim pedig jóval kisebbek a keresetemnél. A magány volt a fő ok, meg hogy magamban kezdtem beszélni egyedül, és megijedtem attól, hogy ezt észreveszik az utcán. A szüleimnél lakom, de teljesen külön lakrészben egy családi házban. Csak a kertkapunk közös. Apámékkal rendszeresen dumálunk, grillezünk, borozunk, közösen fenntartjuk a kertet, leszedjük a gyümölcsöt, máskor meg mindenki a saját magánügyével foglalkozik. Már idősödnek, nekik is szükségük van arra, hogy valaki rájuk nézzen. Nem akarom őket idősotthonba tenni, ők is sokáig gondoskodtak rólam.
máj. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%
Talán nincs nekik fejenként 30-40 milla hogy lakást vegyenek?Persze lehet keveset írtam, mert függ attól is hogy hogy hol élnek. Én is anyummal és a bátyámmal élek családi házban.
máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!