Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 36 éves egyedülálló fiúként...

36 éves egyedülálló fiúként mit tennétek, ha szeretnétek családot, de legalábbis egy társat, viszont lehetőségetek lenne külföldön dolgozni?

Figyelt kérdés
Nyilván fontos a pénz is, de ha kint vagyok, akkor csak a munkáról szól majd az életem, tehát nem tudok ismerkedni. Viszont a lányoknak ebben a korban nagyban számít az egzisztencia is. Ahhoz viszont kint kell dolgoznom, mert Magyarországon ez esélytelen hátszél, vagy jó kapcsolatok híján. Áhh,a kígyó a farkába harap...
2014. jún. 27. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig még saját magadra fiúként tekintesz addig menj el dolgozni,mikor már férfinak látod magad akkor keress barátnőt :)
2014. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az eszedbe sem jutott, hogy "kint" is rátalálhatsz a társadra?
2014. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémád. A világon nagyjából 6 milliárd ember él, abból összesen 9 millióan vannak Magyarországon, a többiek más országokban élnek, mégsem csak a munkáról szól az életük. Bárhol lehet ismerkedni, barátokat, párt találni.
2014. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ő magyar lányt szeretne. Keress olyan nőt, aki kimenne veled külföldre, és akkor mindenki jól jár.
2014. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elsövel, 36 evesen böven nem vagy mar fiu. Nöj fel, es dönts ferfikent. Egyedül.
2014. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azzal van első sorban a baj, hogy szerinted a lányoknak nagyon fontos az egzisztencia. Ha ilyen lányt, nőt keresel, ott már rég baj van. Ne k@rvát keressél, hanem társat. Amúgy meg Magyarországon nincs jovo. Az én párom egy évvel fiatalabb nálad és sose érdekelt, milye van. Most már van egy közös babánk is..:-)
2014. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tudnál ismerkedni? Nem Magyarországon élek elég régóta, mégis férjhez mentem...igaz, nem is magyarhoz.


36 évesen azért már belehúznék a gyerek témába... de ahhoz elsősorban a megfelelő partner keresésébe!

2014. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Elnézést, elsiklottam a tény felett, hogy férfi vagy.

Ebben az esetben visszaszívom a gyerektémás megjegyzésemet :D

2014. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Áhh,a kígyó a farkába harap...


Kérdező, te még tényleg kell hogy érjél...

Így nehogy neki állj nőzni.

2014. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is -kint- élek 19 éves korom ota, férjhez mentem (no, nem magyar emberhez). nem kell annyira ragaszkodni a magyar -menyecskéhez, de egyébként annyian vagyunk szanaszét a világban, hogy simán elképzelhetö, hogy külföldön találod meg a (magyar) párodat
2014. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!