Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt elviselni,...

Hogyan lehet azt elviselni, ha az embernek meghalnak a szülei, de neki még nincs saját családja?

Figyelt kérdés
Anyukám rákos. Apukám 2 éve halt meg. Én 22 éves vagyok. Nincs szinte senkim. Rettegek az élettől, és a magamra maradástól.
ápr. 30. 16:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

“ Lett saját családja, párja”

Itt “?” A pont helyett.

máj. 1. 01:27
 12/14 anonim ***** válasza:
Barátok? A családommal sose volt közeli a kapcsolatom, kivéve az öcsémmel.
máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Van egy jó barátnőm, de tőle se várhatok mindent. Persze hatalmas jó dolog az életemben az ő jelenléte.
máj. 1. 11:52
 14/14 anonim ***** válasza:
80%
Az remek ha van legalább egy barátod. Bár még párat szerezhetnél. Úgy még könnyebben is tudnál barátkozni ha mondjuk többes programot szerveztek. Párt is találhatsz magadnak ha keresel, már ha igényled, hogy legyen párod. Egy háziállat is remek társaság. Ezekkel arra utalok, hogy ha vannak barátaid, párod, háziállatod. Akkor több fajta társas kapcsolatod van. Ezek pedig adnak egy lelki stabilitást ha a közeli hozzátartozókat elveszíted. De édesanyád betegségét is jobban fel tudod dolgozni, ha nem csak ő van neked. És akkor ő is jobb lelki állapotban lesz, ha egészséges lelkiállapotban lát téged. Egyébként még él. Én nem gondolom, hogy ne lehetne remény. Orvos váltás, szemléletváltás, életmódváltás teljes fordulatot adhat. De alapból sok orvosi csoda is van. Hétköznapokban is ismerni olyanokat, akik valóban kilátástalan helyzetből gyógyultak meg.
máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!