Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, és a párom...

Terhes vagyok, és a párom folyamatosan hazudozik nekem, le akar lépni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben kiderültek hazugságai. Például, hogy valamit még érez az előző lány iránt, egy időben mikor majdnem szakítottunk ő jutott eszébe, hogy vissza is megy hozzá. Vagy például a tetteit nem vállalja, és magát hozza ki mások előtt jól. A másik lányról el tudja mondani miért szerette, de rólam nem tudja elmondani, hogy engem miért szeret jobban.


Azt mondja szeret, és velem akar lenni. Volt már, hogy elküldtem és nem ment el. Utána megint volt, hogy elkezdett pakolni, olyan is volt, el is ment.


Mit tegyek? 11 hetes terhes vagyok. Én szeretem, de rajta nem mindig ezt látom.



máj. 3. 15:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Ennek vége. Ne húzzátok az időt. Boldogulsz egyedül?
máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül fogod felnevelni a gyereket, erre készülj.
máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen labilis kapcsolatba miért kellett a gyerek?


Remélem egyedül is képes leszel gyereket nevelni/ellátni, mert ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%
Gyorsan pasizz be, hogy legyen apja a gyereknek!!!
máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
És egy ilyen embernek szülsz gyereket? Mi lesz később ha már most ilyen amikor a gyerek még a kanyarban sincs? Még egy hétig el lehet vetetni a gyermeket.
máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem ilyen volt. Két hónapja kezdődött :(
máj. 3. 15:48
 7/19 NTBS ***** válasza:
85%

Beszélgetés vele őszintén.

Ha nem változik, kuka.

máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
A gyereket terveztétek ilyen kalamajka után? Megy nem megy utána megint pakol.. fura.
máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Két hónapja ilyen?! Azért ennyi minden nem történhetett ilyen rövid idő alatt. Nekünk hazudhatsz, de magadnak is azt akarsz?
máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Véletlenül estél teherbe?

Elképzelhető, hogy a pasid az apaságtól pánikol, azért változott meg.

Már mindegy, ez a gyerek jön, és fel kell nevelni: a pároddal, vagy nélküle is. Erre készülj fel.

máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!