Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszamennétek a régihez?

Visszamennétek a régihez?

Figyelt kérdés

Régi párom visszaszeretne jönni,de én úgy érzem nem tudnék iránta már úgy érezni...:(

Nekem van egy új párom egy hónapja,imád,szeret,SZERELMES!,bármit megtenne értem,nem győzi hangsújozni. Én nem vagyok szerelmes,csak becsülöm,tisztelem,simán szeretem.Külsőleg sem igazán a zsánerem.

Az ex azért jönne vissza,mert van egy gyerkőcünk aki enhezen bírja nélküle,az apja nélkül,egyszóval az ő érdekeit néznénk.


Nem tudom mi tévő legyek,elhagyjam az újat és jöjjön vissza az ex?? és ha az érzések teljesen elmúltak? nem tudja újból felébreszteni mennem a vágyat a szerelmet?? :((


2010. nov. 7. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A szívedre hallgass, az legyen a fontos, hogy Neked mi a jó! Én a helyedben nem engedném vissza az ex-et, gondolom nem véletlenül lett belőle ex. És ha a másik szeret nagyon, és Te is őt, akkor szerintem engedj a boldogságnak!

Én semmi esetre sem mennék vissza az exemhez, a végén nagyon boldogtalan voltam vele, és alig bírtam véget vetni a kapcsolatnak a megszokás miatt. És most van egy új párom, és szerelmes vagyok, és ez számít az életben! Rövid az élet, tegyél meg mindent azért, hogy a legboldogabb legyél! :)

2010. nov. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék a gyerek is idővel észre venne azt,hogy valami nincs rendben apa és anya között.Gondolom még kicsi a gyermek?
2010. nov. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg gondolj bele, hogyha a gyerkőc érdekeit nézitek, egyszer fel fog nőni, és nem lesz neki olyan fontos, mint most, hogy együtt legyen apa, anya, utána meg ha nem szereted, úgy éreznéd elvesztegettél egy csomó időt egy olyan emberrel, akivel nem vagy boldog, és utána már nehezebb lesz új párt találni! Első voltam
2010. nov. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Egy anya felelős a gyermekéért.Az ő érdekét kell néznie.Egy hónapos kapcsolat az édeskevés a boldogsághoz,

ki tudja meddig tart.Lehet,h csak pár hónapig.Tovább kéne nézni a pillanatnyi érdekeidnél.

2010. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyerek nem tart össze két embert, akik már vmi miatt szétmentek.Ha a mostani jó, akkor becsüld meg, mert én nem találtam még normális férfit.Ha a gyerekem apja vissza akarna jönni, nem engedném, pedig még mindig szívdobogást kapok tőle, de az életmódja annyira kifogásolható, hogy a gyereket sem láthatja, csak felügyelettel.
2010. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is sokat morfondírozok ezen. Nekünk két gyerekünk van. Azért nem mennék vissza a régihez, mert az egyetlen dolog, ami hiányzott az életemből -a meghitt családi légkör- azt ő nem tudja nekem megadni. Hiába szeretem még, hiába szeret ő is, mindketten tudjuk, hogy egy idő után újra elindulna a mókuskerék. Én boldogtalannak érezném magam, ő nem tud jobban szeretni, vagy úgy, amilyen szeretetre én vágyakozok. Ettől feszült lesz a helyzet, ő menekülőre fogja, stb.

Gondold végig alaposan, ne rángasd a gyerkőcöt ide-oda, ne kelts benne hamis illúziókat.

2010. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!