Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék nem adtak pénzt,...

Anyámék nem adtak pénzt, tesómtól (14) kértem 5000ft-ot mondtam h tartsa titokba, de elmondta anyáméknak! Most jogos hogy ezen kiakadok?

Figyelt kérdés
a pénz egy szülinapi ajándékra kellett, amit vissza is fogok kapni, csak nekem kellett befizetnem egy bnőm helyett. Tesomnak mondtam ,hogy ne mondja el anyáméknak 2 nap és visszaadom a pénzt neki. Erre most odajött h kér rá KAMATOT! 500 ft-ot,különben elmondja. Mondtam neki,hogy nem tudok, és erre elmondta anyáméknak h 5000 ft-ot elvettem tőle....
2010. nov. 7. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
a kis köcsög..mé nem verted meg?? xD
2010. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
szép gyerek kamatot... biztos banknál fog dolgozni mielőtt elfogadtad nem érdeklődtél tőle a THM-ről??xD
2010. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
5000-ret adj vissza neki, és ne engedj a zsarolásának! Elmondta anyukádéknak oszt? Csak nem vertek agyon azért, mert kértél a tesódtól pénzt.
2010. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

:D:D:D a kis gy*kér :D kamatot kért :D:D


mind1, anyukád mit szólt?:D

2010. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A rokonok(szülő,testvér,unokatestvér,sogór,stb) a legrosszabbak,rosszabbak a banknál is mert aljasok...
2010. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Mond neki,hogy csak ne uzsorázzon,mert azt törvény bünteti! :)


25/N

2010. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez marha jó, ne haragudj de nevettem rajta egy jót!

Kész a tesód!

A fenéket adnám neki oda a kamatot!

10% két napra! Nem semmi a tesód!

Találj ki valamit, amivel alá tudsz tenni.

De azért ne feledd, mégis ő adott kölcsön, hogy meglegyen a pénz. Testéverk egymás közt, nem az első ilyen.

2010. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Hááát igen,nincs is jobb a testvéri szeretetnél! :)

Ha ő beköp a szülőknek,hogy pénzt kértél,akkor Te meg beköpöd,hogy olyan szemét,hogy 2 napra 500 forint kamatot kért,a saját tesójától.

2010. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

hát ez röhej....és ha elmondta a szüleidnek akkor mi van? adj oda neki 5000-t és kész....

megmondhatod neki vagy 5000 vagy semmi

2010. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát már bocs, de a barátaid is kedvesek, miért te fizetsz barátnő helyett, ha neked sincs...? Oo Ennyi alapján simán azt mondom, hogy te vagy a kihasznált a társaságban. XD

Tesód meg okos, és neki van esze. És ha anyuciék megtudták, hát istenem.

2010. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!