Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted gáz egy ilyen ajándék?

Szerinted gáz egy ilyen ajándék?

Figyelt kérdés
Naptárat szeretnék ajándékozni karácsonyra a szüleimnek, unokáik fotójából. Ha kinyomtattam a naptárat, akkor azt hogyan lyukasszam ki és fűzzem össze? Mert spirálozásra már nincs pénzem. Ha házilag fűzöm össze az gagyi? Azt se tudom mivel és hogyan csináljam úgy ,hogy lehessen normálisan hajtani az asztali naptárat. Van valami jó ötleted? Amúgy ha nem fotópapírra nyomtatom, hanem sima A4-esre, az is gagyi? Valaki segítsen légyszi.
2010. nov. 9. 15:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Egy spirálozás 160 ft.Nehogy már ne legyen erre pénzed.

Igen, gagyi a sima A4-es. Miért nem mész el egy fotó szaküzletbe, vagy ajándékboltba, sok helyen csinálnak már ajándékot, olyat, hogy képet viszel és rárakják valamire, akár pólóra.

2010. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
saját készítésű ajándék sosem gagyi!
2010. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
76%
lyukaszd ki van arra valami szegecsbleövő féle de nem szegescet 'lő' hanem kör alakú valamit. és vékony madzaggal próbáld, régiesnek fog látszani
2010. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
ragaszd kartonra, vagy akár rajzlapra, vegyél rövidárú vagy méterárú voltban egy méter szép szalagot, két helyen lyukaszd ki és azzal kösd át, ízlésesen. Más színű kartonnal keretet is adhatsz a képeknek. Aztán hogy asztali vagy falira csinálod, már Te tudod. :)
2010. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket :)
2010. nov. 9. 15:56
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Én két éve pesten valahol csináltattam egy szaküzletben naptárat. A3asat gyönyörű színes fotókból kb 3000ftért:) igazán megérte:) szerintem ennyi egyáltalán nem sok érte. Én állítottam össze interneten, még a névnapokat meg szülinapokat meg évfordulókat is beírhattam. :D
2010. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

15:54es újra

[link]

valami ilyesmi is lehet, de persze szalaggal helyettesítheted a spirált, mondjuk 2-3 helyen lyukaszd ki, van olyan irodai lyukasztó. ha minden lap közepére lyukasztasz, akkor fel tudják akasztani. Nem tudom asztalit hogy tudnál kihozni..

2010. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Lehet kapni a boltban olyan naptárat, amibe bele lehet tenni a saját fotókat; ajánlom azt ;)
2010. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mivel diák vagyok így nincs pénzem csináltatni, mert csak annyim van, hogy papírt vegyek és kinyomtassam. Többet is szeretnék csinálni. Köszi a tippeket.
2010. nov. 9. 16:07
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem raffiával is összekötheted: két helyen lyukaszd ki, és fűz össze. Szerintem megértik majd, hogy nincs énzed drágábbakra, és örülni fognak aszívből jövő ajándéknak. De ha van 1500 ft.od, most a Rossmannban akciós ilyen rendelés.
2010. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!