Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted gáz egy ilyen ajándék?

Szerinted gáz egy ilyen ajándék?

Figyelt kérdés
Naptárat szeretnék ajándékozni karácsonyra a szüleimnek, unokáik fotójából. Ha kinyomtattam a naptárat, akkor azt hogyan lyukasszam ki és fűzzem össze? Mert spirálozásra már nincs pénzem. Ha házilag fűzöm össze az gagyi? Azt se tudom mivel és hogyan csináljam úgy ,hogy lehessen normálisan hajtani az asztali naptárat. Van valami jó ötleted? Amúgy ha nem fotópapírra nyomtatom, hanem sima A4-esre, az is gagyi? Valaki segítsen légyszi.
2010. nov. 9. 15:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a spirálozáson ne sporolj.. tényleg 200 ft körül van és ugy sokkal igényesebb lesz..
2010. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

Baromi egyszerű! Úgy kell megszerkesztened, hogy egy álló A4-es lap alján legyen a naptár rész, fent pedig a kép. Az egészet félbehajtod, középen, mint egy magazint megtűzöd és lapozható egyből. A tetejére ütsz egy lyukat, hogy fel lehessen akasztani.

Sorrend:

fent:januárfotó-lent:novembernaptár

febrfotó-oktnaptár

márcfotó-szeptnaptár

áprfotó-augnapt

májusfotó-júliusnapt

junifotó-júniusnaptár


stb stb



Másik: a tetejét több helyen megtűzöd tűzőgéppel. Színes papírból vágsz egy a naptár szélességével azonos, kb 5-6cm -s csíkot. Ezt hosszában félbehajtva rá tudod ragasztani.


Mégegy: én drót-spirált nem tudok csinálni, de perforálni (pl letépős naptárhoz) és műanyag spirált is.

Neked, mert tanuló vagy felajánlom ingyen, hogy megcsinálom. (Csak annyi, hogy Veresegyházra ki kéne jönnöd érte)

2010. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha valami nem fehér papírra nyomtatod, és ahhoz passzoló szalaggal fűzöd át, még szebb is mint a spirálozott. Most nagyon jó ötletet adtál nekem is ezzel a naptárral. Nagymamim biztos örülne ilyennek:)
2010. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Értem a leírást köszi. Messze lakom tőled, de azért rendes vagy, hogy felajánlottad :) köszike.


Örülök, ha van aki kedvet kap ilyet ajándékozni, szerintem nagyon jó ötlet, és mindenki örülne ilyesminek:)

2010. nov. 9. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!