Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy arab - magyar házasság...

Egy arab - magyar házasság jól tud működni? Vélemények? Kíváncsi vagyok ( 3 éve vagyok egy arab férfi felesége! )

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 13:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
miért ne lehetne keresztény? egyiptom lakosságának 90%a muszlim, 10% kopt keresztény.
2010. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
Ne törődj mások véleményével.Azért előítéletesek az arabokkal szemben a világban, mert a MÉDIA már annyira lejáratta őket a sok elferített hírrel, híreszteléssel, szenny-irodalommal, propaganda filmmel stb. hogy igen nehéz az embereknek elhinniük, hogy az mégse úgy van..
2010. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Egyiptomban az emberek többsége muszlim sokan azt hiszik csak ez az 1 vallás létezik de ott is ugyanúgy élnek keresztények, zsidók mint nálunk csak nem olyan sokan!
2010. nov. 11. 14:54
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
Egyiptomból származik a férjed?
2010. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
14.56! IGEN
2010. nov. 11. 15:00
 16/24 anonim ***** válasza:
44%
Akkor meg nem hogy megvetnek az emberek, de szerintem egyenesen irigyek rád; sokak szeretnének életükben legalább 1x eljutni oda, de nem adatik meg nekik, és ezért könnyebb inkább irigynek lenni.Szerintem.
2010. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 emlya ***** válasza:
97%
Igen nekem is volt már arab barátom Egyiptomban, de mikor hazjöttem egy darabig még működött a távkapcsolat,de aztán rájöttünk, hogy 3500 km elég nagy távolág, szóval véget ért. De én csak jót tudok mondani, főleg, ha nem muszlim,akkor meg pláne. Amugy az arabok úgy lehetnek keresztények, hogy 90% muszlim, de 10% kb. kopt keresztény azaz áttért kersztény, é ezt már a nevűkből is ki lehet szűrni, mert a barátomat Mohammed Alinak hívták és ő muszlim volt, de volt Mark nevű ismerősöm is, aki nem.
2010. dec. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 emlya ***** válasza:
67%

Ja é még valami, az anyukám 6 évig élt együtt arab fiúval, aki hihetetltnül okos volt és nagyon tisztelte őt. Semmi gond nem volt, csak anyu, mivel kb. pont annyi önbizalma van mint nekem azt hitte, hogy megcsalja a pasi, közben, pedig a másik csaj a huga volt a srácnak.Mire anyu erre rájött már késő volt. Azóta sem talát olyan pasast, aki annyira megbecsülte és tisztelte volna. Szóvalnem véletlen, hogy én i odavagyok értük.

IMÁDOM ŐKET!!!! Olyan helyesek és kedveek.

2010. dec. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
69%
Persze azok a házasságok a jól működők, ahol közösek a célok. Úgymond egy ,,hullámhosszon,, van a két fél. Nekem is egyiptomi a férjem.Család nagyon aranyos, de engemet már kendős muszlimként ismertek meg, ahogy a férjem is. Nem kell foglalkozni az emberekkel hogy ki mit,hogyan stb... gondol rólatok.Éljétek a saját életeteket.Láttam egy dokumentumfilmet, abban elmondták (és ez tényleg igaz) a muszlim családok nem viszik ki a magánéletüket.Nekem néha döbbenetes milyen dolgokat tudnak itthon mondani emberek,amihez aztán végképp senkinek semmi köze sem lenne.Ha a magyar feleség nem muszlim, akkor sok mindent meg kell beszélni,főleg ha a férj nagyon vallásos,pl. ha kislányuk születik majd, hordja a kendőt,vagy ne?Hol éljetek ha már a gyermek iskolás korban van,otthon Egyiptomban, vagy Európában?Iszlám és keresztény ünnepek...., sertés hús, alkohol, feleségnek régebbi fiú barátaival való barátság megtartása, vagy elhagyása(az utóbbit tanácsolom!)ezek mind nagyon fontos dolgok.Általában az a jellemző ha a magyar nő fölveszi az Iszlámot, jobban örülnek ha a ,,barátnői,, a feleségnek muszlim vallású nők.Ami megint fontos,nem jó nagyon hosszú távú dolgokról beszélni,hisz csak Allah=Isten tudja mikor halunk meg.Szóval éljünk a mának:)!Békesség Legyen Veletek (Remélem segítettem valamiben)
2012. febr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
A Facebookon van egy csoport! A neve: Egyiptomi-Magyar Feleségek! Szeretettel várnak minden vallástól függetlenül, olyan magyar lányokat, vagy asszonyokat, akiknek vagy a vőlegényük, vagy a férjük egyiptomi származású!Itt sok hasznos információval tudják a csoporttagok segíteni egymásnak! Békesség Legyen Veletek
2012. febr. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!