Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy arab - magyar házasság...

Egy arab - magyar házasság jól tud működni? Vélemények? Kíváncsi vagyok ( 3 éve vagyok egy arab férfi felesége! )

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 13:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom annyira utálom ezt a társadalom által elvárt dolgokat, hogy azt el sem tudom mondani! Említetted, hogy sokan megvetnek, mert arab férjed van. Egyszerűen gyűlölöm, hogy nagyon sok ember szerint ez nem normális dolog, mert nem működhet és "fura". Undorodom a társadalom nagy részétől komolyan!
2013. máj. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 szindzseb válasza:
100%
Én 21 éves vagyok és egy 34 éves férjem van!Bécsben élünk és nagyon jól müködik nálunk minden!Azt meg kell hagyni hogy nagyon akaratosak, és hogy a vallásukat nagyon betartják,( na de nem mindent) Egyénként attól is függ hogy melyik országból jön a te férjed, mert pl. egy Algériai (mit az enyém) teljesen eltér például egy egyiptomitól nagyon sok mindenben!Viselkedés szempontjábol is és minden féle szempontból a nöre nézve!Nem kell mindenkit egy kalap alá venni!Magyar emberben is néha van rosszabb mint egy arab, söt...., az Arabok sokkal jobban figyelnek a nökre mint egy magyar (de ez csak személyes tapasztalat) , odaadóbbak, és tényleg nönek érezheted magad!Na persze azért nem mondom hogy nem agresszivebbek, vagy nem féltékenyebbek!Engem még soha nem ütött meg és jele sem volt, de soha nem mondom hogy nem fordulhat elö!De ez nem csak egy arabnál lehetséges, ugyan ugy az európaiaknál is!Deén ezt választottam , és te is, ha koppanunk azt csak magunknak köszönhetjük!Én kivánom hogy műlödjön a házasságod, sok szerencsét kivánok!( de soha ne hagyd magad, és állj ki az igazad mellett!)
2013. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
87%
Az én férjem is Algériai,és nagyon nagyon jó ember!! Mi ez a hülyeség,hogy általánosítanak,és legtöbbször olyan emberek,akiknek fogalmuk sincs az egész dologról! Hallanak néhány rémhistóriát ,és az elég ahhoz,hogy egy kalap alá vegyenek mindenkit!Engem az ex magyar férjem ütött-vágott ,mint a répát,és alkoholista volt! Akkor minden magyar férfi ilyen??Imádom a férjemet,nagyon toleráns,és figyelmes,azt hiszem szerencsés vagyok,hogy rátaláltam!Mindenkinek kívánok sok boldogságot,és hosszú,jó házasságot!
2014. márc. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Lázár Gergely válasza:
100%
9-es: Egy arab simán lehet keresztény, nemcsak muszlim. Mondjuk lehet, hogy libanoni. Vagy szíriai keresztény. Vagy palesztin keresztény. De Egyiptomi is lehet, jelentős a keresztény kisebbség Egyiptomban, kb. a lakosság 10%-át teszik ki a koptok és az ortodoxok. S a keresztény arab is mond olyat, hogy inshallah, meg elhamdulillah. Mert Isten arabul "Allah". Egy arab ember nem feltétlenül muszlim. Ha a kereszt ott lóg a nyakában, vagy egy tetkó van a csukló belső oldalán, akkor valószínűleg keresztény.
2017. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!