Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek zavarná? Én...

Szerintetek zavarná? Én érettségi végeztem + van egy szakmám, szakács már lassan mester szakács válik belőlem ha minden jól megy. De!

Figyelt kérdés
Van egy pasi akinek diplomája van nagyon értelmes stb... Elhívott randira.. Nem befolyásolja az hogy nekem nincs diplomám, nem nézik? Akinek van diplomája az leáll azzal aki nem végzet valamilyen egyetemen? Köszönöm a válaszokat! 26N
2010. nov. 21. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Szia! Nyugi, ha zavarná nem hívott volna randira :) Nem ezen múlik. Embere válogatja, hogy kit zavar és kit nem, akár téged is zavarhatna, hogy neki diplomája van, viszont akkor tényleg nem hívott volna el, ha ez így lenne:) Úgyhogy jó készülődést és sok sikert!

A másik dolog pedig, hogy a szakács egy nagyon elismert szakma és nem feltétlenül buta az, aki szakács. A legtöbb az nagyon is értelmes és azt csinálja, amit szeret, épp ezért boldog. Becsülni kell azokat az embereket, akik olyan munkát választanak, ami boldoggá teszi őket és még jól is csinálják azt :) Szóval hajrá :)

Üdv: Egy diplomás :)

2010. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
egyik szülőm orvos a másik pedig technikus. közel 30 éve boldog házasságban. sokkal inkább a hasonló érdeklődésen múlik egy jó kapcsolat. nem ok nélkül hívott randira... arra gondolj, h mennyire sikeres és jó vagy a szakmádban. a műveltség és az intelligencia pedig nem (elsősorban) diploma kérdése...
2010. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Férjem nem diplomás, én pedig az vagyok. Egy nagyon intelligens ember és a szakmájában kiváló. Én úgy szeretem őt, ahogy van.
2010. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Van szakmád, használható végzettséged, ez többet ér bármely szabadbölcsész diplománál.:P

A srácnak meg szerintem az fog számítani, hogy intelligens a hölgy, jól el lehet beszélgetni, felelősségteljes, vannak céljai...

2010. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Ja és első válaszoló vagyok: Én gond nélkül elmennék randira egy szakáccsal, vagy autószerelővel vagy bárkivel, akiről úgy ítélem meg, hogy egy értelmes ember, nem egy léhűtő, bunkó alak. Szóval nyugi :):)
2010. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a Te szakmád is nagyon szép, és tökéletes! Nincs ezen mit problémázni, ugyanis tisztességes munkád lehet vele, és ez a fő! Másrészt pedig nem hiszem hogy zavarná, hisz értelmes embernek tűnik ő is. Ha valaki olyan felszínes hogy ezen képes leakadni, az nem is érdemelne meg! :) Fel a fejjel, sok sikert kívánok nektek!
2010. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

Ez már a második ilyen kérdés ma :)

Ha elhívott randira, akkor nyilván nem érdekli. A szakács meg szerintem a lehető legjobb a szakmák közül, mert ezt otthon is tudod kamatoztatni, tök jókat tudsz neki főzni- a pasikat meg, mint tudjuk, a hasukon keresztül lehet megfogni :)

2010. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Én orvos vagyok, a párom autószerelő:) Remekül megvagyunk, bár most egyetemre jár és simán csinálja; azért nem volt eddig diplomája, mert nem volt rá szüksége, most pedig kedve lett hozzá. Még neked is lehet akár:) De nem zavart addig sem, amíg nem akart diplomát. Biztos a fiút se fogja.
2010. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Na látod, mostmár tényleg ne aggódj, sokan megerősítettünk :) Nincs mitől félned!
2010. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Miből gondolod, hogy a diploma egyenlő az okossággal a jó humorral és a talpraesettséggel, ami az életet illeti. Látnád a tanfolyamot, ahova most járok..diplomás politológus a csaj és még mindig otthon lakik, mert nincs munkája..ki keres politológust manapság?? Ő is azért végzi a boltvezető szakmát, hogy legyen értelmes munkája.

A szeretőmnek is van külker diplomája ..igen , brókerként annyi pénze van, mint a sz@r de hogy nem tudja mit kell csinálni egy okmányirodában...?....

2010. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!