Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha egy...

Mit szólnátok hozzá ha egy olyan ember jönne össze a tesótokkal aki évekig meg volt veszve érted?

Figyelt kérdés

Az van h van egy csaj akivel még régen "jártam" vagy 2 hétig és összejött a bátyámmal. Teljesen bele volt betegedve h kiraktam és évekig nem hagyott békén, ha meglátott ölelgetett és mindig mindenkinek azt mondta h én a barátja vagyok. Nemrég szállt le rólam és megtalálta magának a tesómat. Azóta is utálja a feleségemet amiért "elvett tőle" pedig a csaj tök gáz amúgy. Ma délután ott voltak ők is amikor mentem anyámékhoz és szinte végig engem nézett és rólam kérdezett. Nem bírja felfogni az az értelmi fogyatékos h soha nem akartam tőle semmit az a 2 hét se volt semmi. Szerintem amikor meglátott akkor nem vett észre rajtam kívül senkit/semmit. Nem szólok bele senki dolgába de a bátyámnak az lenne a legjobb ha otthagyná. Titeket mennyire zavarna?

29/F


2010. nov. 26. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem a testvérednek mondd meg, nyomatékosan, hogy rólad és a családodról (gyerek, feleség) soha ne meséljen el semmit. Tényleg semmit. Ez a nő beteg, komolyan. Nem tudhatod hogy mivel fog még próbálkozni. Ha idáig nem kattant le rólad, ezután sem fog. Még csak az kéne, hogy bizalmas információkat tudjon meg rólad.


És én a helyedben akkor is elkerülném. Összejövetelekre inkább nem mennék el valami kifogással. A szüleidnek is mondd meg, hogy ez a nő veszélyes, és nem akarsz vele semmiféle kapcsolatot.


Gondolkodj, biztos hogy veszélyes a nő. Addig ok, hogy beléd van esve. Addig is ok, hogy emaileket küld néha. De hogy képes legyen a bátyáddal összejönni csak azért hogy a közeledbe férkőzhessen, szerinted nem beteges? És ki tudja mit eszel még ki. Bármilyen információ amit megtud a bátyádtól potenciális eszköz a kezében. Ha nem megy neki így direktben az elcsábításod, majd elkezdi fúrni a házasságodat. Minél többet tud meg rólad, a szokásaidról, időbeosztásról stb. annál könnyebb lesz neki.


Épelméjű nő ilyet nem tesz, hogy a bátyáddal jön össze miattad. Tényleg így van. Ez nem vicc.

2010. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Arra gondolnak, hogy az egeszet csak miattam csinalja.. Ezt szerintem kozold a bettyaddal is, de szerintem mar neki is leesett..
2010. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Dehogynem beteges. Amúgy 9:34 lehet hogy mondasz valamit. Kitudja miket akar még csinálni. Tegnap amikor találkoztuk még puszit is akart nekem adni akkor is amikor mentem meg akkor is amikor jöttem én meg csak annyit mondtam neki h haggyál má. Láttam rajta h szarul esett neki de így járt magasról leszarom semmi közünk egymáshoz
2010. nov. 27. 22:05
 14/15 A kérdező kommentje:
és ezt ő is tudja
2010. nov. 27. 22:05
 15/15 anonim ***** válasza:
tök olyan a sztori, mint a szeress most!-ban, mikor Emese rákattant Tiborra, és az öccsével jött össze, csakhogy minél többet lehessen a közelében.
2011. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!