Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Merje fel vállalni a szerelmét...

Merje fel vállalni a szerelmét aki a volt férje fia?

Figyelt kérdés
A barátnőm összejött néhai férje fiával de nem meri felvállalni hisz teljes a név azonosság! Ezen felül neki született a férjétől 2 gyermeke még a 90 es években bár a házasságuk csak 3 évig tartott elváltak és közben évekkel ezelőtt meg is halt a volt férj!
2010. dec. 1. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Gondolkodom, mit tennék, ha a volt férjem fia lennék...
2010. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha öreganyádnak fiatal bika kell.Mert úgy jön le a dolog.
2010. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez iszonyat gáz, mit gondolhatnak az asszony gyerekei, a féltestvérük toszogatja az anyjukat, kicsit uralkodhatott volna az a "nő" magán, elhiszem hogy viszketett neki a fiatal férfira, de ez azért undorító...
2010. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is undorító....mintha a nővérem (féltestvérem) apja holnaptól engem kezelgetne....fúúúúj
2010. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

A gyerekek ezután a féltestvérüket apukának szólítják majd?

Elég undorító mindkettőjüktől.

2010. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem a hozzászólásokat.Miért lenne gáz?Manapság nem botránkozik meg a nép a nagy korkülönbségen még ha a nő az idősebb akkor se.Névazonosság az egy dolog.De nincs köztük vér szerinti rokonság.Akkor meg miért is ne vállalhatnák?Minden csoda 3 napig tart.Esetleg ha ez a szerelem megéri és zavarja őket az,hogy mit szólnak az ismerősök akkor el kell költözni máshova.Én ilyesmin nem botránkozok meg és hasonló helyzetben nem is foglalkoznék mások véleményével.
2010. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem mindegy, hogy ki hány éves? Mert adott esetben ha a volt férj jóval idösebb volt a feleségnél, akkor a fia lehet, hogy közelebb ánn korban a nöhöz.

Az sem mindegy, hogy a gyerekek ismerték-e korábban a féltestvért?

Ha jól számolom, akkor a gyerekek is lassan felnöttek (a 90-es években) - akkor 15-20 évesek lehetnek, akkor egy új férjet/barátot nem fognak apának szólitani függetlenül attól, hogy féltestvér vagy sem.

Ezen kivül szeretném az itt szörnyülködöket arra emlékeztetni, hogy egy szerelem/párkacsolat NEM ARRÓL szól, hogy szex van, hanem ennél sokkal többröl. Akik CSAK szexre gondolnak, azoknak elég szegényes az érzelemviláguk.

2010. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Akkor is szörnyű.Majdnem Ödipusz...
2010. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Bocsi, szerintem is gáz. Nekem alapból az baromi ellenszenves, ha a nő javára magas a korkülönbség. Egy férfi a korral ők később élik a fénykorukat, a nők viszont amíg a világ világ fiatalon lesznek vonzók.

Arról nem beszélve, hogy kvázi a mostohafiával jött össze. Ergo, az anyja lehetne és ki tudja talán egy ideig volt is. Soha nem is tudnék úgy tekinteni egy rokonomra, aki ugyan nem vérségi alapon rokonom, de rokonom.

2010. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Kedves kérdezö: ki hány éves ebben a történekben? A nö meg a volt férj fia ismerték egymást már a házasság alatt is vagy csak késöbb ismerkedtek meg?
2010. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!