Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Merje fel vállalni a szerelmét...

Merje fel vállalni a szerelmét aki a volt férje fia?

Figyelt kérdés
A barátnőm összejött néhai férje fiával de nem meri felvállalni hisz teljes a név azonosság! Ezen felül neki született a férjétől 2 gyermeke még a 90 es években bár a házasságuk csak 3 évig tartott elváltak és közben évekkel ezelőtt meg is halt a volt férj!
2010. dec. 1. 20:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát én úgy tudom ismerték egymást mert hétvégente jártak a gyerekek az apjukhoz annak idején. Viszont a barátnőm a férjénél 20 évvel volt fiatalabb, tehát a fiú csak 5 évvel fiatalabb a barátnőmnél nincs köztük nagy kor külömbség és nem is élt velük a fiú sőt az utóbbi 10 évben nem is találkoztak csak néhány hónapja és így alakult a helyzetük a barátnőm rosszul érzi magát ettől mert a srác komolyan gondolja ő viszont nem tudja mit tegyen ? A gyerekei nem ítélik el őket és én sem igazából ! De ő fél a véleményektől mit szólnak majd mások?
2010. dec. 1. 22:22
 12/14 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni nem szex kapcsolat ennek nagyon szerelem szaga van és sok benne a könny sajnos! 33 és 38 évesek!
2010. dec. 1. 22:34
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
Merje felvállalni,legyenek boldogok.. akinek nem tetszik, az elmehet.
2010. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%

Ebben a helyzetben nem látok semmi kivetnivalót.

A fiú NEM VOLT mostohafia, a gyerekek is elfogadják, mint új partnert, a korkülönbség nem nagy, és nincs köztük semmiféle rokoni kapcsolat.

2010. dec. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!