Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vennétek karácsonyra, a...

Mit vennétek karácsonyra, a nagyszülőknek?

Figyelt kérdés

Szerencsére él minda négy nagyszülőm, anyukám szülei idősebbek (90-86), apukámé (70-68). Testvéremmel szeretnénk ajándékot nekik, de semmilyen hasznos nem jut eszünkbe.(teás készlet, tusfürdő, könyv,fotóalbum kilőve mert ilyenekt kaptak előző években) Apukám szülei jobb anyagi körülmények között élnek, így velük kapcsolatban nehezebb mert szinte mindenük megvan:S.

Köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 11. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha valamelyikük szereti az édességet, vegyetek pl. minőségi csokoládét, pralinét. Az idősebbek általában maguktól sajnálják az olyasmit. Nagyon finomak a Lindt termékek, nálunk is kapható már.
2010. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szülők, nagyszülők azt szeretik, ha a gyerekük olyat ad, amit nem vesznek, hanem maguk készítenek. Adjál nekik a csokik mellé egy szép rajzot. :)
2010. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyetek olyan dolgokat amiket nem vennének meg maguknak és fogyaszthatók: teát, kávét, bonbont, finom sütiket. Illetve én el,mennék műtermébe és készítenék a testvéremmel együtt képet és keretezve azt adnám a csomag mellé:)
2010. dec. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, az idösebb nagyszülök szeretik az édességet, lehet nekik adunk vmi különleges csokit.

A másik nagyszülök cukrosak:S

A rajzolást mellözném, mert én 20 tesom 24, nem kezelnek minket már gyerekként:)

2010. dec. 11. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mindenük megvan, ami szükséges, úgyhogy luxuscikkekben gondolkozz! (pl csoki:) Amúgy nagyon finom diétás csokoládét is lehet kapni, elég sok félét, úgyhogy ez ne tartson vissza, az én anyám is cukros..:)

Vannak hobbiműhelyek, ahol pl csinálhattok hozzá szép kerámia süteményestálat, vagy ilyesmit.. Szerintem 20 fölött sem ciki ilyesmit ajándékozni:)

2010. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt olvastam múltkor, hogy valaki saját készítésű diabetikus muffint sütött, szépen becsomagolva ez is lehet ajándék, biztos örülnének.
2010. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha dohányoznak azzal kapcsolatosan valamit
2010. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a mamának 88 éves kimért teát vettünk gyümölcs darabos a neve: Nagymama teája és vettünk hozzá szép fémdobozt!
2010. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg írjatok vagy keressetek a neten egy szép szöveget vagy a karácsonyról, vagy hogy mennyire szeretitek őket(ezt valszeg ti írnátok meg), és rakjátok be egy szép keretbe. Kirakhatják a szekrényre, vagy a falra is akaszthatják.
2010. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!