Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmesek vagytok a párotokb...

Szerelmesek vagytok a párotokba/férjetekbe/feleségetekbe? Mennyit szamít ez? Mi is a szerelem?

Figyelt kérdés

Én már teljesen belezavarodtam, hogy mi is igazából a szerelem? Egyszer voltam szerintem úgy igazán szerelmes, még nagyon fiatal koromban, 18 évesen, akkor szenvedtem is sokat az a fiú miatt, azóta úgy érzem, hogy ugyanazt a lángolást nem tudnám újra érezni. Készülünk az esküvőre a párommal, szeretem, becsülöm, tisztelem, ő a mindenem, de mégsem érzem azt a gyermeki lángolást, ami akkor volt. Nem érzem azt, hogy belehalnék( szószerint), ha vége lenne. Ez természetes? Vagy azt jelenti, hogy nem vagyok igazán szerelmes? Olyan csak egyszer van? Vagy felnőtt korban nincs már az az érzés? Össze vagyok zavarodva...

26/N


2011. jan. 13. 09:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

16 éve vagyunk együtt, és mind a mai napig szerelmes vagyok, és tudom, hogy Ő is az.Imád, kényeztet, óv, anyagi biztonságban tart, kiváló apa, csodálatos szerető, és piszok jó képű férfi.A minőségi szex szinte mindennapos, és nekem ma is ott vannak a pillangók a gyomromban, amikor meglátom, vagy meghallom a hangját.Szerintem ez a szerelem.


33/N

2011. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
igen, abszolút szerelmes vagyok a férjembe...már 6 éve...
2011. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy nem lehet újra olyat átélni. De lehet, sajnos, és ha most nem érzed, az baj.

De egyébként tök mindegy, mert az egyik fél mindig jobban szeret.

2011. jan. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A szerelem az, amikor azt érzed, hogy nem tudnál nélküle élni. És akkor is ezt érzed, ha 30 éves vagy és tudod jól, hogy ez nem a realitás. Ha nem érzed ezt, az nem szerelem.
2011. jan. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!