Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kézzel készített...

Milyen kézzel készített ajándékot adhatnék a barátomnak valentin napra?

Figyelt kérdés

Írtam már verset; kereteztem be egy nagyon szép verset; üvegdíszt adtam neki, amiben a fényképeink voltak; készítettem power pointos diavetítést a fényképeinkből; írtam egy zeneszámot, amit az egyik barátom megzenésített és felvett; megtanultam egy verset és elmondtam neki; sütöttem már sütit; beborítottam a szobámat mécsesekkel és egy üveg borral vártam...

Kifogytam az ötletekből, de szeretnék valamit adni neki valentin napra, nem venni, hanem készíteni, de nem kifejezetten dísztárgyat:

(a vacsi készítés nekem is eszembe jutott)


2011. febr. 8. 07:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Csakis tiszta kézzel készítettet :)
2011. febr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A vacsora szerintem jó ötlet, föként ha valami olyan menüt készitesz, ami kapcsolódik ehhez a naphoz.
2011. febr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
himezz neki valamit. szivecsket benne a monogrammjaitokkal...vagy barmilyen mintat ami tetszik.
2011. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az utolsó az jó ötlet!:)
2011. febr. 8. 12:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Vagy varrj szív alakú párnát!

Veszel filc anyagot hobbiboltban, sablon alapján kivágod a két egyforma szív alakot az anyagból, pelenkaöltéssel, vagy sima varrással körbeöltöd, kifordítod (így még ha nem vagy ügyes, akkor sem látszik nagyon a varrás) kis részt kihagyva, hogy meg tudd tölteni: szivacsdarabokkal, vagy összevágott anyagdarabokkal. Utána bevarrod azt a kis részt is, és kész is van. Erre írhatsz foszforeszkáló filccel, vagy hímezhetsz rá stb.

2011. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Penny Market-ben most lehet venni szívecske alakú színes olasz tésztát, 250 gr 249 Ft, én abból készítek a páromnak valami vacsorát. Majd nézd meg a szórólapjukat, még pár napig tart az akciójuk.

A szószt még van időm kigondolni.

Tárgyat azért nem veszek, mert úgyis a polcra teszi, amit én is látok, az nem lenne meglepetés.

2011. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jaj de jó ötleteket adtok!! A szívecskepárna nagyon tetszik, és megnézem azt a tésztát is!

Köszönöm!

2011. febr. 8. 15:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Én az évfordulónkra csináltam a páromnak olyat, hogy vettem egy kis füzetecskét és beleírtam, hogy : 100 dolog amit szeretek benned. Minden oldalra egyet. Lehet bele fényképeket is ragasztani vagy szívecskés matricákat, esetleg rajzolni...

Ő nagyon örült neki, pedig nem egy romantikus alkat.

2011. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

juuj az utolsó annyira cuki!!

Jaj most megint bajban vagyok mert nem tudok választani XD

de mindhármat meg fogom csinálni, lesz még elég ünnep :D

2011. febr. 8. 19:06
 10/10 anonim válasza:
Tudom már lekéstem a valentin-napot de én azt csináltam a barátomnak hogy van ilyen megkeményedő gyúrma vagy valami olyasmiből kigyúrtam 1 szivet ördög farokkal és füllel és ceruza tartót csináltam hozzá amibe beleraktam egy szerelmes levelet nagyon örült neki :)
2011. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!