Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Párom visszajár...

Mit tennétek? Párom visszajár az exéhez láthatásra.

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek?

Párom visszajár az exéhez. Állítólag csak láthatásra, de azt nem értem, hogy mit lehet csinálni egy lakáson belül éjszakától másnap délutánig? Lehet, hogy csak én vagyok féltékeny, de egyszerűen nem bírom, hogy még telefonálni sem tud.

18 hetes kismama vagyok és a párom exxe másik országban él.


2011. márc. 5. 11:17
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
78%
Talán a gyerekkel foglalkozni, és nem költeni szállodára.Ha nem bízol benne, miért szülsz neki gyereket? Hmmm?
2011. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi idős a gyerek akit látogat? Ha az ex másik országba él,nem várhatod el h oda utazzon és legyen pár órűt a gyerekkelmajd jöjjön haza
2011. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
93%

Éjszakára is ottmarad az exnél??

Ilyet még az én férjem sem csinál!

2011. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
44%
Fizessen ki horribilis összeget egy szállodára? Mikor aza pénz jó máshova is
2011. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
76%
Mi is külföldön élünk,az első házasságomból származó gyerekeimmel. Ha a volt férjem eljön,akkor több napig is itt marad,és természetesen itt is alszik! Nincs ebben semmi különös.
2011. márc. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Nem költ szállodára.

17 éves a gyerek akit látogat.

Igen, sajnos éjszakára is ott marad az exnél.

2011. márc. 5. 11:27
 7/45 anonim ***** válasza:
59%
Gyereke van és őt látogatja vagy a feleségét?
2011. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
59%
Közben megjött a válasz,bocs!
2011. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
38%
Ez nehéz ügy, és nagyon tenni sem tudsz semmit, hisz tudtál a múőltjáról, és gondsolom nem most kezdte ez az efféle látogatásokat... tényleg lehet, hogy csak így az egyszerűbb neki, de engem is zavarna a dolog! Te ismered, hogyan váltak el, milyen a viszonyuk az exével? Sajnos ez egy kialakúlt helyzet, amibe te belementél, sőt gyermeket szűlsz neki, gondolom nem a semmire...? csak magadat teszed tönkre ha örökösen ezen rágódsz , próbáld elfogadni, bár ha meglesz a baba még nehezebb lesz elviselni, hogy otthagy benneteket időről-időre...
2011. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
39%
ha ennyi idős a gyerek,és másik országba él az ex,akkor az exnek kell megoldania láthatás költségét. neki kell fiozetni az utat az apához.
2011. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!