Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húgom nagyon komolytalan,...

Húgom nagyon komolytalan, mikor nő már fel?

Figyelt kérdés
Húgom 25 éves, de olyan agyilag, mint egy 16 éves kamaszlány. Elég fura elképzelései vannak az életről: Mindent meg akar tenni, ami másoknak és magának nem árt, mert egyszer úgyis meghal és arra akarja szentelni az életét, hogy a lehető legtöbb pozitív dolgot átélje (ez a mottója..) Mindig mondogatja, hogy nem akar elköteleződni, ahhoz túl rövid az élet, inkább minél több embert akar megismerni, meg felírt magának egy listát, hogy milyen helyekre kell eljutnia az életben. Pl. 4 hónapig alig evett és a lehető legkevesebbet próbált költeni, hogy elmenjen 1 hétre Izraelbe. Meg ilyen dolgai vannak, hogy ha kap fizetést, azt rögtön elkölti egy tök drága bútorra vagy festményre például, mert neki az most kell az életébe. Szerintem azt hiszi magáról, hogy ő egy hercegnő és leragadt egy bizonyos kornál (mondjuk 16), neki nem kell felnőnie. Néha fogja magát és eltűnik napokra, aztán mikor végre előkerül és az egész család szétaggódja magát, kiderül, hogy csak kirándult valahol és stoppolt. Mindig tud valami meglepetést okozni, legutóbb az volt, hogy egy pasit megismert egy étteremben, mondta neki, hogy elviszi 2 napra Svájcba, menjen vele, és a húgom elment minden gondolkodás nélkül, mert hogy még ott nem volt. Még jó, hogy nem lett semmi baja, állítólag a pasi ki se kezdett vele, csak kirándulgattak. Anyukám néha szétaggódja magát miatta, meg én is. 7 hónapos kismama vagyok, és azon kell agyalnom, hogy nincs-e valami baja, mikor nem ad magáról hírt napokig. Koncertekre, bulizni jár, van, hogy be se megy dolgozni másnap, ezért már rúgták is ki 1-2 helyről. Anyuval mostanában arról beszélgetünk, hogy megváltozik-e valaha. Nem arról van szó, hogy nem akarom, hogy boldog legyen, de nem lesz munkája előbb-utóbb, plusz komoly kapcsolata, pedig a legjobb pasikat megkaphatná magának. Szerintetek mi lesz majd így vele?
2011. márc. 14. 17:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
63%

Amúgy még hozzátenném, hogy szerintem ő felnőtt. Csak mellé nem korlátozta be magát munkára, házimunkára, családra. De minek is azt?!

(első + 17:34)

2011. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
63%
Mindig is ilyen életet akartam! :) Szuper!!!
2011. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
78%
"Bolondoknak" áll a világ .Nem tudom mennyire helyes,felnőtt,vagy érett ez az életvitel de én is igy élek és csak azt tudom mondani,hogy igazán boldogtalan még sosem voltam.Sokkal könnyebb az akadályokat úgy venni,ha az élet napos oldalán jársz.közhely de igaz:D
2011. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem olyan mint egy 16 éves, hanem ti kezelitek úgy mint egy 16 évest. Ha boldog így örüljetek neki és kész nem lesz semmi baja, ha majd úgy érzi nem tetszik neki ez a nagy lazaság és már nem érzi jól magát benne majd változtat, de nem nektek kell megmondani hogyan élje az életét felnőtt ember létére.
2011. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Megismerném a tesód, belevaló csaj lehet!!!
2011. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
10%

Persze ez így tök jól hangzik és tényleg "belevaló" csaj, de azért azt senki ne mondja, hogy az annyira rendben van, hogy idegen férfiak kocsijába beszáll és külföldre megy velük. Lehet, hogy 100szor semmi nem történik vele, de 101. alkalommal valami perverz alak szedi fel, aki kikezd vele és erőszakoskodik. Bármikor előfordulhat.

A munkakeresés pedig szintén olyan, hogy lehet, hogy egyelőre talál munkát, de nem biztos, hogy ez örökké így lesz és nem ártana megbecsülni a munkahelyét, főleg, hogy manapság a fiatalok se találnak könnyen állást.

Én azt gondolom, hogy tök jó a laza életvitel és az utazgatás, de azért nem ártana 25 évesen némi felelősségtudat is, mert nem lesz mindig mellette a családja, az anyukája (akik baj esetén kisegítik).

2011. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
62%
Saját lakása, állása van, fenntartja saját magát hol a próbléma. Felnött 25 éves ember ha a fizujából egy izraeli utra sporol akkor mi van. A mukáját az ember akkor is simán elvesztheti ha halára melóza magát és kinyalja a fönök seggét, ilyenkor meg nem lehet mást tenni mint interjuzni és beválalni egy szar melót.
2011. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Ha csak temploba és munkába járna akkor is bármikor elütheti egy kocsi, egy örült simán berángathatja egy bokorba, a munka helyéről is kirughatják bármikor.

Nem lehet hogy féltékeny vagy rá?

2011. márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Na jó, azért nem akkora az esélye, hogy utcán leüti valaki, mintha beszáll valaki mellé. Ez egyértelmű.

És miért lennék rá féltékeny? Bárki élhet ilyen életmódot, a kérdező húga sem milliomos.

Nehogy már mindenki féltékeny legyen, akinek nem tetszik ez az életmód. A kérdező nővérének és a családjának sem tetszik, ezek szerint ők is féltékenyek?!

Gondolkozz már.

És azt is elmondtam, hogy azzal nincs baj, hogy szeretne világot látni és élvezni az életet, de ez már túlzás számomra.

Nem vagyok benne biztos, hogy ugyanezt csinálná, ha nem lenne mögötte senki, akire baj esetén számíthat.

2011. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Na ettől van annyi depressziós ember. Épp minden szuper, de miért is élveznénk, mert mi van ha...... És máris nem szuper semmi. Manapság illik görcsölni azon, hogy mi lesz veled 20 év múlva.... Pff.


Lehet biztos munkád, férjed, gyereked, lakásod, lehetsz akármilyen uncsi, ha holnap hazafelé pont téged szúr ki magának valami szadista sorozatgyilkos. És beszállhatsz akárki mellé, átstoppolhatod az egész életed, cserélgetheted a munkáid ahogy akarod, és mégis 120 évig élsz.

Az első esetben meg lehet, hogy nem éltél egy percig sem.

2011. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!