Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszenek ezek a különleges...

Tetszenek ezek a különleges nevek?

Figyelt kérdés

LÁNY: Godiva, Kenza, Koni, Tíria, Via

FIÚ: Bolivár, Január, Kanut, Lévi, Olavi


Nekem ezek nagyon tetszenek így önmagukban, de nem tudnám elképzelni, hogy valakit így hívjanak... Ti hogy vagytok vele?


2011. márc. 19. 13:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

A Lévi aranyos. :)

Viszont furcsák lennének ezek a nevek keresztnévként.

2011. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem némelyik elég csúnya. Fikcióban, tehát mesefilmben/filmben/regényben/mesében el tudom képzelni, de a való életben nem.
2011. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

A különleges nevek igen, de ez már túl különleges.

Talán a Koni és a Lévi...

2011. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

A lányok közül egyedül a Kenza tetszik, a többi nem. Ez a Godiva olyan nem is tudom, mint egy savanyúság neve. Koni, ez gondolom az angol Connie névből jön, hát én nem nagyon bírom az ilyen fonetikusan leírt neveket, ráadásul eleve a Connie név sem tetszik, szerintem kicsit k*rvás. Tíria sem jön be, nem tudom miért, de ez meg kényeskedősnek tűnik. A Via meg szimplán túl rövid, kevés ez egy embernek.


A fiúk közül: Bolivár, ez nem tetszik, olyan összetákoltnak hangzik számomra. A Januárt hadd ne mondjam miért nem tetszik, szerintem enyhén nevetséges, ha valakit egy hónapról neveznek el. Kanut, ez meg olyan, mintha a Kan, és Mamut szavakból rakták volna össze. A Lévi még elmegy úgy ahogy, de szerintem mindenki azt hinné, hogy Levente, és Levi. Ez az Olavi meg olyan sehogy sem hangzik, mint valami halandzsa szó.

2011. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A Január az egy hónapnak a neve!


A Koni egy angol név (Coni) béna magyarítása.


Tíria létező és (sajnos) adható név.


Lévi bibliai név.


Bolivárt is hallottam már: egy nagy, nyáladzó, bamba bernáthegyi volt...

2011. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Lakatos Godiva és Kolompár Kanut. Óriási
2011. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak filmben tudom őket elképzelni.
2011. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Nekem jó pár évvel ezelőtt az Örs, Kíra, Heléna is furcsának tűnt... XDDDD


A Kenza olyan mint a menza.... a Koni, meg mintha a konzerv vagy a konnektor, konditerem rövidítése lenne...Tíria....hát arról most nem jut eszembe semmi...


A Január.... basssz_us...és ez férfi név??? (azért kíváncsi lennék hogyan döntik el)


Amúgy én a Lévi-re szavaznék, de ez is nekem inkább női névnek tűnik L-Évi.... Akkor inkább Levente és akkor Levi...

2011. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
jézusom..nem..
2011. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

Nekem tetszenek. Godiva, ez olyan istennős :D. Mondjuk a Koni nem tetszik, mert fiús.

A Januárral sincs bajom, vannak olyan nevek, amik hónapok nevei is, na és? Pl. Aguszta, vagy angol területen létezik April. Szóval az oké, egyedül a Kanut vicces, mert úgy kezdődik, hogy "kan" :D

De leginkább a vezetéknévtől függ, hogy rendben van-e a név, bármelyik lehet megfelelő vezetéknévvel jó, vagy épp katasztrofális.

2011. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!