Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen különleges ajándékot...

Milyen különleges ajándékot adjak testvéremnek az általános iskolai ballagására ballagására virágcsokor helyett?

Figyelt kérdés
Egy csokor pénzből hajtogatott virág vagy egy nagy csokor léggömb milyen ajándék ötletet ajánlotok?
2011. máj. 31. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A léggömbcsokor aranyos ötlet.

De jó lenne tudni, ő egyébként mit szeret, milyen a stílusa, stb, legalább azt, hogy fiú-e vagy lány, mivel a testvér szóból nem derül ki. :D

2011. máj. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány.
2011. máj. 31. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
en a 18dik szulinapomra egy cukorka csokrot kaptam,vagyis minden fele szines nyaloka,nagy kerek,meg rud alaku,meg botra felszurt pillecukor,meg gumimaci meg mindenfele,de szepen csokorba szedve,mint egy virag,szallaggal meg ilyenekkel.Gyonyoru volt....sajnaltam hozzanyulni...de hat megettem :)) nehogy mar megromoljon :))) ennek szerintem nagyon orulne ;)
2011. máj. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szerei az ékszereket akkor adhatsz neki egy karkötőt vagy egy szép nyakláncot, esetleg egy különleges fülbevalót :)
2011. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*szereti
2011. máj. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!