Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Zaklatnak a...

Mit tegyek? Zaklatnak a nagyszüleim!

Figyelt kérdés

5 hónapja költöztem ki az anyukámmal és a párjával(apáék elváltak) Angliába.Nagymamámék(főleg apámék)nagyon bepipultak de egy idő után lecsillapodtak.10 perce (miközben egy barátnőmmel beszélgettem)feljöttek nagymamámék(apai ágról) a skypera és én nem szeretnék még velük beszélni éls írtam hogy most fáradt vagyok meg mindjárt megyek enni utána meg tanulni...stb.aztán írták hogy de beszéljünk már én meg írtam hogy most nem megy.Aztán közöltem velük hogy kilépek.(nem léptem volna ki csak láthatatlanná váltam volna és beszéltem volna még szívesen a barátnőmmel mert rég beszéltünk)Erre elkezdtek hívogatni(skypeon) én meg mellőzgettem egy ideig atán meguntam és mondtam a barátnőmnek hogy kilépek mert nem hagynak békén.

Ki tudja,lehet még most is hívogatnak...

Mit tegyek?Ismerem őket,nem hiszem hogy abbahagyják...

12L


2011. ápr. 16. 19:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%

Csak halkan kérdezem, szereted őket?

Nem lett volna egyszerűbb pár percet beszélni velük?

2011. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

Tiltsd le őket, akkor nem látják ha online vagy.


Egyébként tényleg botrányos, hogy a nagyszüleid beszélni akarnak a többezer kilométerre elkerült unokájukkal. Még ilyet!

2011. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Én ezt nem érzem zaklatásnak. Miért nem szeretnél velük beszélni?
2011. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

ha tényleg ennyire nem akarsz beszélni velük, akkor ne válaszolj.

bár ha beszélsz velük egy 10-20 percet nem lesz bajod :)

2011. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
nem ismeritek őket...nagymamám szerintem nem teljesen 100as (ezt komolyan mondom,elfelejt dolgokat meg néha hülyeségeket beszél) nagyapám meg...hát ő egész normális általában...de nem ez a baj hanem az hogy félek mi lesz hogy ordibálni fognak nem tudom...nem is merek rágondolni és tényleg nem volt alkalmas és szerintetek egyáltalán nem beteges amit csinálnak?Ja és szarkupacnak neveztek komolyan nem csak viccből...aztán úgy írtak mintha misem történt volna...
2011. ápr. 16. 19:12
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is beszélj velük, hidd el, nem is lesz annyira szörnyű. csak egyszerűen kíváncsiak rád, biztos tudni akarják hogy jól vagy e, vagy milyen volt pl a napod.. szerintem ebben nincs semmi rossz :)
2011. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Kicsim! Sejtem, hogy nem könnyű most neked, de azért állj szóba a nagyszüleiddel. Nem tudom itthon milyen volt a kapcsolat köztetek, de most nekik csak a skype maradt.Beszélj velük, ne szakítsd meg a kapcsolatot.
2011. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
beszélj velük nem halsz bele .
2011. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
de ezt emailben folyton írom nekik...bezzeg ha én kérdezek az unokatesóimról pl. lapulnak mint a lepényhal...
2011. ápr. 16. 19:16
 10/25 A kérdező kommentje:
nem szakítom meg a kapcsolatot velük,emailezek folyton
2011. ápr. 16. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!