Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Veszélyben lenne a másik család ha beszélnék róla?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy tudok egy családròl akik bajban vannak.együtt él két tesvér(+persze mindegyiknek a párja és a gyerekek)egy nagy házban,de sehogy nem jutnak dülöre.a testvér miatt kikapcsolták a villanyt,mert ismerösöm hiába adta oda nekik a rájuk eső rêszt a tesvér nem fizette be a számlát.hònapokig azt mondogatta az ismerösömnek,hogy be van fizetve.még akkor is ezt állitotta amikor kikapcsolták náluk az áramot.ismerösômtöl várta a tesvér,annak a családja,a nagyi is,hogy fizesse ki a csekket meg a visszakapcsolást is ha azt akarja hogy legyen villany.ekôzben a tesvér lopni kezdte az áramot és fenyegette ismerösömet ha szolni mer kiteszi öket az utcára!Ismerösöm kifizette a szàmlát,visszakapcsolták az áramot,de a testvér még mindig lopja.mit tegyek?Jelentsem fel?vagy ne szoljak semmit?mi lesz ha egyszer lebukik?magával ràntja a másik családot is?hova lehet ilyenkor fordulni?segitsetek,adjatok kérlek tanácsot.köszönöm!
2011. ápr. 27. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami hozzáértővel vágassa el az ismerősöd azt a vezetéket, amin keresztül a testvér lopja az áramot, mert tényleg, ha lebuknak, több százezret vágnak rájuk büntetésként.
2011. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy megbüntetnék öket és ezèrt is kérdeztem,mert ismerôsôm nem tehet rola a màsik meg hogy nem birná ezt is kifizetni a testvére miatt.3 gyereke van,sokszor sir nálam,hogy nem tudja mit tegyen,tudja hogy nem mehet igy tovàbb,de tesoja nem foglalkozik vele. :(
2011. ápr. 27. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Házat eladni, elosztani a pénzt, különköltözni. Már rég ezt kellett volna. De ennél még az albérlet is jobb.
2011. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az eladàst én is javasoltam.ismerösöm is ezt szeretné,de mivel a tesvère a haszonélvező nem tehet semmit!:(

Az albérlettel meg az a baj,hogy az összes félretett pénzük elment a ház felujitására,festésre meg arra,hogy visszakapcsoltassa az áramot.

Igy most ujra gyüjtögethetnek...

2011. ápr. 27. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!