Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam az anyámnak, hogy...

Bananina kérdése:

Elmondjam az anyámnak, hogy az apám megcsalja?

Figyelt kérdés

A szituáció: apám sokat dolgozik távol tőlünk. Anyám eleinte paranoiából meg hasonlók beképzelte magának,hogy apám megcsalja őt.

Pár hete rájöttem,hogy külföldön elvett egy nőt feleségül és hát végül is szeretők.

Apám itthon meg vátig állítja,hogy ő soha nem csalta meg anyámat. De ha találtam róla képeket és leírásokat hozzá azt,hogy magyarázhatná?



Most kérlek segítsetek. Ez nagyon komoly. Nagyon szeretem mindkettőt, de nem akarom,hogy anyám tökre menjen ebben. És anyu még fiatal,ő még újra kezdhetné. Apának meg ott van az a külföldi rib.... nő.. :(


2011. ápr. 29. 16:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Most elvette feleségül, vagy szeretők?
2011. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Előbb, mielőtt cselekszel, ülj le apáddal beszélgetni. Mondj el mindent neki, hogy mit tudsz, és várd meg, hogy ő mit válaszol rá. Semmiképpen ne szólj bele a szüleid életébe.
2011. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is apádat kellene szembesíteni először a tényekkel és az ő reakciója alapján eldönteni, hogy hogyan is tovább. azt a másik nő meg lehet, hogy most ribi neked, de gyanítom, ő is sokkot kapna, ha rájönne, hogy apád nős. nem ismerem a tényeket, de gyanítom nem dicsekedett el vele.
2011. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Nem biztos, hogy ribi a külföldi, lehet, hogy nem tud semmit az itteni családról.

először apáddalbeszélj,mielőtt valamit teljesen félreértesz,és bekavarsz.

2011. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Úgy,hogy anyukámmal már kb. 2004 óta férj és feleség.

Ezzel a külföldivel,meg szerintem összeházasodtak,mert sok fénykép úgy van,hogy: Feleségem (apunál) A nőnél meg: Férjem.



Az a baj,hogy apámmal nem ülhetek le megbeszélni,mert nem vagyok vele valami jó kapcsolatban. Anyámmal vagyok a legközvetlenebb. Apám semmit nem tud rólam szinte. Se a névnapomat,a szülinapomat is úgy tudja,hogy anyám egy nappal előtte szól neki.

Apám az eddigi életemnek a 3/4-ét külföldön töltötte. Nagyon sokat volt távol ezért elhidegültünk egymástól.Ezért vele csoda ha egy értelmes mondatot tudok váltani veszekedés nélkül.

2011. ápr. 29. 17:07
 6/24 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy nem anyád előtt volt a felesége? Hogy anyádat csak azért nem tudta elvenni,,mert a másiktól még nem vált el? csak 5 éve?
2011. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%

anyád volt a szeretője gyerekkel és ez a nő volt a felelsége.És anyád is tudott a dologról, különben apád nem hagyná szét a képeket.

szerintem ez sokkal életszerűbb, ha már találgatsz

2011. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

érvénytelen az a házasság, mert a régi feleség még él.

Tehát max szeretők lehetnek.

én nem lennék a rossz hír hozója, de apukáddal beszélgess el

2011. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Az a nő MINDENT tud a családunkról. Még azt is,hogy apukámnak ott van anyu és hogy én is,meg a féltesóm is. Még képekben is láthatott minket (ennek az esélye 90%).


Attól félek,hogy ha apám berúg akkor mindent a szemem alá szokott hányni és megver.

Az ajtómra csak emiatt a félelem érzet miatt tettünk fel riglit. Anyám rettentően fél attól,hogy apám bántani fog. És ha elmondom neki,hogy tudom részeg fejjel képes lenne alvás közbe fejbe lőni.


Anyukám pedig tudja,hogy apámnak van más nője külföldön. Onnan tudja mert sokszor apám mikor telefonált a háttérből hangosan beleszólt,képek vannak mindenfele a nőről meg róla,üzenetek,stb. De apámnak volt akkora pofája h azt mondta h nincs senkije.

Anyám egy évvel ezelőtt kb(v még több) azzal a mondattal jött be a szobámba apám telefonálása után (részegen persze),h. mit jelent az h "fák mí" (F*ck Me) és akkor elmondtam neki. És azt mondta: apád éppen b*szott egy k*rvát.



Anyám ígyis elakar válni apámtól. Csak egy bizonyos dolog miatt nem lehet.

2011. ápr. 29. 17:16
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha anyád tudja, akkor mi a fryncot akarsz elmondani?

2, ha el akar válni,akkor váljon el. Mindíg el lehet.

2011. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!