Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam-e a párjának, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam-e a párjának, hogy hazudik neki, és megcsalja, vagy nem? 32/N

Figyelt kérdés
Azt hittem boldog kapcsolatban élek 14 éve a férjemmel, és két gyerekemmel, mikor feltűnt egy férfi az életemben. Nagyon jól esett a kedvessége, törődése, és annyira ragaszkodott hozzám, hogy csak barátként is elfogadott, de feleségül is vett volna, ha akarom. 1 évig tartott, nagyon szorosan kötődtünk egymáshoz, végül megtörtént aminek nem kellett volna, mert nagyon vágyott rá, de mind a ketten megbántuk. Ezután rögtön szakítottam vele. A férjem megbocsátott, de Ő még mindig hiányzik, pedig az az érzésem, hogy mi van ha végig hazudott, és csak meg akart kapni. 3 hét után újra beszéltem vele, nagyon szánakozó, és kedves volt. Már ő is az otthoniakat akarja rendbe hozni. De nagyon hiányzik, és az az igazság, hogy nem bírom, ha tudnám, hogy hazudott könnyebb lenne. Már arra gondoltam, hogy elmondom az asszonyának, hogy mi van, mert neki végig hazudott. Talán nekem is. De ezt honnan tudhatom. Sosem csináltam még ilyet. Nem tudom mit tegyek. Annyira szeretném tudni az igazságot, hogy legszívesebben kiborítanám a bilit, akkor talán kiderül minden.... Szerintetek? Komolyan tanácstalan vagyok, és szenvedek.
2011. júl. 25. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem örülj neki, hogy ilyen papucs férjed van és megbocsájtott... Te meg még ezekután is átverted... Hát meg van rólad a véleményem.

A legnagyobb jót azzal tennéd mindenkinek, ha elválnál, hátha talál a férjed egy sokkal hűségesebb, szerető asszonyt.

2011. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék csúnyát, bántót írni, ezért töröltem, amit neked szántam. De megérdemled, hogy szenvedj. Most is csak magadra gondolsz.
2011. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Eszed ágába se jusson neked elmondani a szeretőd párjának a dolgokat. Egyáltalán lenne ennyi bőr a képeden? A férjedet csak sajnálni tudom!!!
2011. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sokkolt a véleményetek, de talán igazatok van, és megértem. Bár a teljes történetet nem írtam a hely szűke miatt. A férjem az ismeretségünk elejétől kezdve csak a hobbyjával volt elfoglalva, és teljesen elhanyagolta a családját. Én totál magányban éltem mellette, és soha eszembe sem jutott kifelé nézni, csak az ő boldogsága számított. Mindent elmondtam neki az eléjétől ezzel az emberrel kapcsolatban is, de nem érdekelte, csak a saját dolgaival foglalkozott. Totál passzív volt minden területen, még a szexben is. Mindent én csináltam, a gyereknevelést a pénzkeresést, mindent. Csak akkor ébredt fel, amikor azt mondtam, lehet inkább újat kezdenék, és még akkor is csak csodálkozott a környezetem, hogy adok új esélyt. Nem volt könnyű, mert közben már a másikhoz kötődtem, De a férjemet sem hagytam volna magára. Csak azóta telik az idő, és nem tudom, hogyan dolgozzam fel a másikat, aki egyben volt barát, testvér, és szerelem. (a szerető titulust én hanyagolnám, hisz ez nem erről szólt.)
2011. júl. 25. 15:09
 5/12 anonim ***** válasza:

férjem az ismeretségünk elejétől kezdve csak a hobbyjával volt elfoglalva


Ezt sem értem... Akkor miért mentél hozzá?! Nyilván nem megyek feleségül olyan emberhez, aki le se sz ar... Szóval ezt sem tudtad a férjedre kenni.

2011. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
20 évesek voltunk, mikor összeházasodtunk... Természetesen akkor még udvarolgatott mellette, és ígért sok szépet. De én szeretem, nem ez a gond. Nem tudnám őt elhagyni, már döntöttem. Azt ő is tudja, és sajnálja, hogy ennyi évet tönkretett ezzel, és már feladta. Csak azt szerettem volna tudni, hogy ha valaki volt már ilyen helyzetben, és természetesen családos, korombeli, vagy idősebb, akkor hogyan dolgozta fel az újrakezdést, és a másiktól való elszakadást, plána, ha az jó barát. Nyilván ez valakinek könnyebb, valakinek nehezebb.
2011. júl. 25. 15:21
 7/12 napietus ***** válasza:
egyszerűen zárd le ezt a dolgot, lépj túl rajta. ne is nézz rá úgy, mint férfira, hanem csak mintha a testvéredre néznél. ha eléggé szuggerálod magadba, menni fog! voltam ilyen helyzetben, bár "tettlegességre" nem került sor. eszedbe ne jusson, elmondani, örülj, hogy ennyivel megúsztátok! gondolj arra, mit veszíthettél volna.
2011. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom. Iszonyúan sokkoltak a hozzászólások, de talán nem is baj, megérdemlem. Lehet pszichológushoz is ellátogatok, ha a szuggerálás nem segít.
2011. júl. 25. 15:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy te olyan rossz, ne aggódj. Csak ne csinálj hülyeséget egy kis bizonytalanság miatt.
2011. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 napietus ***** válasza:
így van, apum azt mondta, ne keverd össze életed legboldogabb óráját a boldog élettel, mert nagyon nem ugyanaz a kettő. igaza volt, erre gondolj, nem vagy Te rossz ember, csak most nagyon észnél kell lenned.
2011. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!