Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mivel készül anyák napjára?

Ki mivel készül anyák napjára?

Figyelt kérdés

Személy szerint én egy kiadós reggelivel várom majd, bár nehéz lesz nála előbb felkelni :D. És kap még egy saját kezűleg készített "kupont" amin különleges kívánságok vannak és mindig letéphet egyet amit éppen fel szeretne használni :)

És ti mi jót találtatok ki?:D


2011. ápr. 29. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

tetszett neki amit a nővéremnek csináltam karácsonyra,egy pár fülbevaló-fehér rózsa süthető gyurmából :)

meg valami idézet szépen körbe égetve :)))

15L

2011. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ő ma mindenáron töltött csokoládét akart anyák napjára. :D Mondtam neki, hogy de hát nem ma van anyák napja, csak vasárnap lesz, így még nem vettünk neki semmit. Eléggé elszomorodott, így kénytelen voltam elmenni venni a kívánságának megfelelő töltött csokit, és mivel imádja a virágokat vettünk neki egy pici cserepes rózsát amit kiültethet a kertbe.


Úgyhogy nálunk semmi extra ajándék nem volt, csak a szokásosak. :)

2011. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Mi közösen fogyózunk anyuval, ezért ma kapott tőlem egy szupi szobamérleget. Vasárnap nem tudunk majd találkozni, ezért kapta az ajándékot ma :)

27/N

2011. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
elsétálunk hozzá a fiammal két szál virággal :)
2011. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nagyon jó ötletes ajándék mind :)
2011. ápr. 29. 20:07
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
szedek orgonát, sokat. Aztán kap egy nagy ölelést, 2puszit és azt mondom majd: Boldog Anyák napját!
2011. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 habibi ***** válasza:
100%

szia :)

nem hiszed el, de épp ma reggel készítettem el neki a kupont!!! tehát én is azt adok neki :) plusz kap egy jó nagy csokor virágot

2011. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Semmivel.
2011. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
naaa akkor egyre jár az agyunk :D
2011. ápr. 29. 20:40
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi a testvéremmel nem rendezünk nagy anyák napját, anyánk kap csokit és szobaméretű orgonacsokrot, de mivel ma van a születésnapja, lesz így is elég banzáj.. Vasárnap fogjuk ünnepelni, és szülinapi ajándéknak még házméretű csokitortát (saját) valamint alig-tudtam-megszerezni színházjegyet kap egy régen látni vágyott musical darabra. Nem hiszem, hogy bármiféle hiányérzet maradna benne a hétvége után!:)
2011. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!