Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nembírom elviselni apám...

Nembírom elviselni apám jelenlétét, nem tudok vele egy légtérben tartózkodni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Rengeteget cseszegetett, naponta elmondta hogy milyen semmire kellő vagyok és hogy költözzek már el a francba. Már régóta azon a szinten vagyok, hogy ideges leszek, ha 2 méternél közelebb jön hozzám. Naponta kb 2 szót váltunk, mert nem akarok vele beszélni (a veszekedést leszámítva, mert az szinte mindennap van). Elköltözni nem tudok, mert még tanulok, pedig bárhol jobb lenne. Beszélni se akarok vele, amúgyse lehet vele semmit megbeszélni, mert az lenne a vége hogy megint elkezd semmirekellőzni. Mit lehet tenni ilyen helyzetben?


20/F


2011. máj. 4. 18:19
1 2
 11/12 napietus ***** válasza:
valami oka csak van annak, hogy ilyen. segítesz otthon, normálisan beszélsz velük, vagy hisztizel, ahogy itt is, mint egy kislány? mert akkor mondjuk megértem hogy ki van Rád akadva. szerintem kérdezd meg anyukádat, hogy szerinte ALAPVETŐEN mi a beje Veled apádnak, mert lehet, hogy igaza van, és akkor változtatnod kell, ha meg nincs igaza, azt meg kell beszélnetek az hogy "én nem beszélek vele" nem megoldás, egy család vagytok, felnőtt emberek, szedjétek szépen össze magatokat és rendezzétek a dolgaitokat. előbb vagy utóbb el kell költözni a szülőktől, de azt sem jó haraggal tenni. ráadásul nem tudom, milyen suliba jársz, de nem mindegyik mellett van az embernek ideje/energiája annyit dolgozni, hogy megkeressen annyi pénzt, amiből fenn tud tartani egy lakást plusz saját magát.
2011. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
En is ugyan ebben a helyzetben voltam csak annyi kulonbseggel hogy az en anyam ha elne nem hagyta volna hogy az apam csesztessen .maig sem beszelek vele mert gyulolom.de meg nyugtatlak csak azert vagy meg mindig a szuloi hazban mert tanulsz es kapjak utannad a lovet.tapasztalatbol irom .
2011. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!