Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon most lebukott?

Vajon most lebukott?

Figyelt kérdés

A gyártástól számítva átlagosan mennyi idő a gumi óvszer szavatossági ideje,nem 3 év? Történet ugyanis a következő:Kiesett a fülbevalóm az autó hátsó ülésén,nem találtam,ezért felszedtem az ülést,hátha valahogy becsúszott alá.Fülbevaló helyett találtam egy "csomag" óvszert a párom autójában,ami az ülés alá volt elrejtve,és elvileg 2014 áprilisában jár le. Mi sosem használunk gumit,az autót pár hónapja vásárolta,azt hiszem januárban,így nem tudhatom,hogy még az előző tulaj hagyta e ott,vagy az én drága uram jár görbe utakon. Csak mert ha 3 év a szavatosság,akkor Neki még ma annyi. Ha nem,akkor az óvszert kivettem,de hagytam a helyén egy cetlit,hogy nálam lehet jelentkezni érte!

Mindjárt felrobbanok!


2011. máj. 12. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
31%

Fő a bizalom.... Használt az autó, de az első amire gondolsz, hogy megcsal a férjed.

Sok jövőt nem jósolok nektek.

2011. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
19%
Azért remélem, ezek után, használni fogtok óvszert.
2011. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
91%
Uff.Hát ez tényleg elég bizarr.Mindenesetre nem kell rögtön a rosszra gondolni.Amint említetted lehet az előző tulaj hagyta ott.Vétel után volt takarítva a kocsi?Mert ha alapos takarításon ment keresztül akkor észrevettétek volna .De remélem tényleg az előző tulaj hagyta ott.Esetleg gyerekek vannak?Heccből,csínytevésből lehet ő voltak.Vagy netán valami rossz szándékú ismerős?
2011. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
100%
3: kétlem, hogy akkor az ülés alá tették volna...
2011. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
88%
MEgnéztem, a Du.ex óvszernek 5 év a szavatossága. Egyébként van más jel, hogy megcsalna, vagy csak a talált gumi? Mert azt tényleg otthagyhatta az előző tulaj is.
2011. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a pároddal.Viccesen add elö.Remélem nem a párodé.....
2011. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsal, pár nap múlva elég idegesen fog hazamenni hozzád.. Mert akció előtt egy papírt talált a gumi helyén. :))
2011. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
66%
bumm!
2011. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
100%

:D:D

Én ha rákérdeznék utána tudnám h hazudik-e vagy sem.

Te?

2011. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
63%
Mivel 5 év a szavatosság, és most vette a kocsit, az az óvszer meg jövőre lejár, elég valószínű hogy nem ő fog 4 éves óvszert épp most használni. Ha csalna, már elhasználta volna 4 éve. Tuti nem az övé
2011. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!