Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon most lebukott?

Vajon most lebukott?

Figyelt kérdés

A gyártástól számítva átlagosan mennyi idő a gumi óvszer szavatossági ideje,nem 3 év? Történet ugyanis a következő:Kiesett a fülbevalóm az autó hátsó ülésén,nem találtam,ezért felszedtem az ülést,hátha valahogy becsúszott alá.Fülbevaló helyett találtam egy "csomag" óvszert a párom autójában,ami az ülés alá volt elrejtve,és elvileg 2014 áprilisában jár le. Mi sosem használunk gumit,az autót pár hónapja vásárolta,azt hiszem januárban,így nem tudhatom,hogy még az előző tulaj hagyta e ott,vagy az én drága uram jár görbe utakon. Csak mert ha 3 év a szavatosság,akkor Neki még ma annyi. Ha nem,akkor az óvszert kivettem,de hagytam a helyén egy cetlit,hogy nálam lehet jelentkezni érte!

Mindjárt felrobbanok!


2011. máj. 12. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 A kérdező kommentje:

Na,végre elhúzott itthonról,akkor elkezdek mesélni,de hosszú lesz,és részletes.

Ugye történt,hogy múlt héten csütörtökön megtaláltam egy megbontott 3 db-os csomag óvszert az autójában,amiből egy hiányzik. Aznap este mikor hazajött gondoltam feldobom a témát kissé viccesen. Régebben mindig egy ismerősén röhögtünk,akinek az volt a szövege,hogy sosem csinálja óvszerrel,mert lábat sem szokott zokniban mosni. Rákérdeztem tehát poénosan,hogy -"szerinted gumival tényleg olyan mint zokniban lábat mosni?" Erre nagy hülyén rám nézett,felhúzta a szemöldökét,és rávágta,hogy -igen,de miért kérdezed? Mondtam,hogy csak úgy eszembe jutott ez a hülyeség. Megkérdeztem,hogy: -"Te mikor használtál utoljára óvszert?" Válasz: -Most ezt miért kérdezed,veszekedni akarsz? Aztán aznap este már nem folytattuk ezt a beszélgetést,de az utolsó reakciójából nagyjából vágtam a dolgokat. Másnap(pénteken) egész nap nem volt itthon,este 6-ig melózott,utána csak a jó Isten tudja hol járt,este tízre ért haza. Akkor már annyira ideges voltam,hogy nem tudtam tovább magamban tartani az egészet rákérdeztem a párbeszéd a következő volt:

Én: -Nem hiányzik valami az autódból?

Ő : -Mire gondolsz?

Én: -Tudod Te azt jól!

Ő : -Arra a 2 darab óvszerre gondolsz,amit a haveromtól kaptam?

Én: -Ugyan miért adott volna Neked a haverod csak úgy óvszert?

Ő : -Hát csak úgy,mert neki nem kellett.

Én: - Egyáltalán minek fogadtad volna el tőle,hiszen mi sosem használunk? Ha pedig tényleg ő adta,akkor miért dugtad el a hátsó ülés alá,miért nem mondtad,vagy hoztad fel a házba? Meg különben is milyen szöveg az,hogy neki nem kellett,mikor minden héten másik nője van? Ha azért adná,mert csak jótékonykodni akar,akkor egy darabot ad,ha azért mert neki "túl sok van" akkor egész,bontatlan csomagot ad,nem pedig 2 darabot.

Ő : -Honnan tudjam miért így,csak úgy adott.

Én: -Oké,akkor ha ő adta,akkor most szépen felhívod nekem,és megkérdezem tőle hogy is van ez.

Ő : -Nem fogsz Te az én haveromtól semmit számon kérni.

Én: -De ha tényleg úgy van,ahogy mondtad,akkor miért félsz,hogy beszélek vele,csak elmondja ugyanazt,amit Te.


Ezután elment zuhanyozni,és a telefonját is bevitte a zuhanyzóba!!! Ekkor leesett nekem,hogy még a jó múltkor az én telefonomról küldött neki egy sms-t,így megvan nekem is a száma. Ekkor már remegtem az idegtől,de gyorsan előkerestem azt az sms-t,és felhívtam. Elsőre nem vette fel,elég késő volt már (22.15),ettől még jobban felment bennem a pumpa,pár perc múlva újra megpróbáltam,akkor sikerült elérnem. Elnézést kértem,hogy olyan későn hívom,de mondtam,hogy csak pár gyors,és nagyon fontos kérdésem van. Nem várhattam meg,hogy a "páromnak" sikerüljön vele hamarabb beszélni. A beszélgetés a következő volt(nevezzük őt "R"-nek):


Én: -Megkérdezhetem,hogy azt a csomag óvszert -(szándékosan mondtam,hogy csomag,hátha kiderül,hogy tényleg ő adta,és egy egész csomag volt)- ,amit az autóban találtam mikor adtad a páromnak? -itt eltelt úgy 15 másodperc mire válaszolt,amiből leszűrhető,hogy fingja nem volt róla miről beszélek-

R.: - Óvszert? Hááááát,az az enyém volt...biztos kiesett a zsebemből.

Én: -Hűűű,elég sokáig kellett gondolkodnod a válaszon. Itt elröhögte magát erre folytattam. -Ha tényleg a tiéd volt,akkor mondd már el nekem,hogy milyen fajta,és milyen színű a csomagolása?

R.: -Nem tudom,nem emlékszem,sötét volt mikor neki adtam....

Én: -Az előbb azt mondtad,hogy a tiéd volt,és nem azt,hogy neki adtad!

R.: -Miért ő azt mondta,hogy én adtam neki?


Itt teljesen világos volt már,hogy össze-vissza hazudoznak mindketten. Mondtam a havernak,hogy köszi,nincs több kérdésem,minden világos,és letettem. Visszamentem a házba,addigra pont végzett a zuhanyzással,elmondtam,hogy felhívtam a haverját,aki csak hebegett habogott,mert nem tud semmiről. Abban a pillanatban megcsörrent a telefonja,a haver volt az,hogy figyelmeztesse. Mondtam,hogy tegyék le a telefont,mert ezt most velem kell megbeszélni,nem egymással. Akkor kitört belőlem a sírás,és megkérdeztem,hogy miért kellett ezt csinálnia,kértem mondja el,hogy kivel csalt meg,és mikor. De csak tagadott,hogy ő nem csalt meg,és még így is azt hajtogatta,hogy tényleg a haverjától kapta,és azt a hiányzót nem ő használta el. Hiába mondtam,hogy ne nézzen már hülyének,hát épp most buktatta le a haverja. Kimentem,hogy felhívjam a barátnőmet,és elsírjam neki,hogy mi történt,utánam jött,és azt mondta levisz a barátnőmhöz,hogy kicsit megnyugodjak,vasárnap értem jön,és megbeszélünk mindent ha lehiggadtam. Így aztán még péntek este elvitt hozzá,de ugye neki szombatra már be volt tervezve egy bulizás,és annyi gerinc nem volt benne,hogy lemondja,és még szombaton megbeszéljük a dolgokat,a történtek után még elment abba a buliba. Vasárnap hívott,nem vettem fel neki,csak írtam egy sms-t,hogy nem megyek haza,hátha egy kicsit berezel,és átgondolja,hogy most már elveszített,és kár tagadnia mindent. Tegnap szóltam,hogy hazajönnék,mert nem vittem magammal annyi cuccot,hogy még maradhassak. Már hazafelé az úton elkezdett kötekedni,és kérdezgetni,hogy "na mikor költözöl el tőlem",úgy beszélt,mintha még ő lenne fölényben. Elmondtam neki,hogy az igazság,és a pénzem nélkül(merthogy van nála pár százezer forintom,amit kölcsönadtam a bizniszeihez) nem megyek sehova. Azóta is csak azt hajtogatja,hogy ő nem csalt meg. Nem látom be miért kell még mindig tagadni a nyilvánvalót. Egyszerűen nem értem. :(


Dióhéjban ennyi a történet,ha még valamire kíváncsiak vagytok kérdezzetek nyugodtan. Egyikőtöknek sem kívánom,hogy valaha is ilyenen kelljen átmennetek! :(

2011. máj. 19. 15:09
 52/64 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehéz dió.Ìgy úgy sem fog kiderülni mi is az igazság...

A pénzedet meg lesheted mikor fogod visszakapni.. :(

Most vagy éltek így ahogy most,vagy pakolod a cuccod és mész valamerre.....Ha nem bíztok egymásban már pedig nem,így megölitek egymást.Nincs értelme....

Voltam hasonló cipöben.Nálunk megoldódott a probléma.Ùgy hogy nagyon messzire költöztünk mindenkitöl.Ìgy boldogok vagyunk,bár néha eszembe jutnak a régi dolgok.....Túl kell tudni lépni dolgokon.Ha ezt nem tudod,akkor veszett ügy.Mink mára férj feleség vagyunk 2 gyönyörü gyermekkel.

Kívánom neked is így legyen.

Kicsit hosszú lettem.

2011. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
72%
Hogy lehet valaki ekkora gerinctelen tapló??? Legalább már most bevallatná az igazat, és még bulizni is elment utána. Pfff... te jó ég. Nem tudsz elköltözni tőle? Ha a pénzt nem adja meg, vigyél el ezt-azt a lakásból, ami az övé, és addig nem adod vissza neki, míg oda nem adja a pénzt. Részvétem, de jó, hogy kiderült a dolog, egy szemét, gerinctelen féreg ez az ember, jobbat érdemelsz!
2011. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:

Nem az a baj,hogy nem tudok elköltözni,hanem nem akarok elmenni a pénzem nélkül,mert akkor tényleg keresztet vethetek rá. Megmondtam neki tegnap,hogy befejeztük,amint meg tudja adni a pénzt,már megyek is. Azt mondta jövő hónap végén meg tudja adni,addig itt maradhatok.

Most már ha helyre is akarná hozni nem számítana,mert soha többé nem tudnék benne bízni. :(

2011. máj. 19. 16:04
 55/64 anonim ***** válasza:
100%
Úristen!! Sajnállak :( Nagyon szomorú történet.. hihetetlen, hogy mekkora disznó emberek vannak. Csodálom, hogy ennyire tartottad magad én akkora fülest lekevertem volna neki amibe benne lett volna az összes idegem, hogy igencsak elfeküdt volna. Meg az is, hogy már tudja, hogy tudsz mindent de csak azért se vallaná be..szánalmas
2011. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tényleg nagyon gerinctelen, és buta, és totál nem érdemled ezt, vagy

lehet, hogy magával szokott szórakozni a kocsiban vagy akárhol és ciki lenne bevallania.

Azért gondoltam utóbbit, mert nem lehet ekkora balfék, hogy elvárja, hogy elhidd, hogy semmi sincs, és hazudozik, ez egyértelmű. Mégis, lehet nem is oly komoly. Fene tudja.

2011. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 sz12 ***** válasza:
100%

íí, ez kemény. nagyon sajnálom:( de viszont így ismeretlenül kijelentem, h büszke vagyok rád, mert talpraesett voltál és előbb hívtad fel a havert mint fordítva. és abban is látszik, h kamu, h a haver egyből csörgött..

sajnálom. kitartás!

2011. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, micsoda görény férfiak vannak! Sok erőt kívánok a továbblépéshez:S
2011. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda egy szemét alak! Legalább még idejében rájöttél az igazságra.. nagyon sajnálom, hogy ezen át kellett menned:S

Ezek után még tudsz bízni abban, hogy a kitűzött időpontban megkapod a pénzed? Mert ha nem, akkor marad az a megoldás, hogy szépen elcuccolsz, mikor nincs otthon, és magaddal viszel az értékei közül annyit, amit a tartozáshoz hasonló összegért el tudnál adni vészhelyzetben. Ha fizet, viheti őket..

2011. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:

Kénytelen lesz megadni,mert hál' Istennek elég ütős kártyák vannak a kezemben. Kerek perec megmondtam neki,ő dönt hogy "játszunk",ha szemét lesz,akkor én is. Egy ismerősöm segített,meghagytam egy lezárt borítékot,amiben benne van minden az illegális,és szemét dolgairól. Abban az esetben,ha szemét módon akar majd elbánni velem,esetleg történik velem valamiféle "baleset" ,felbontásra kerül,és annak valószínűleg börtönbüntetés lesz a vége. Nincs túl sok választása. Elmondtam,én nem akarok botrányosan elválni tőle,de ha arra kényszerít leszek olyan prosztó,és megteszem. Szörnyű,hogy kapcsolatok,amik egykor lángoltak,hogy tudnak idáig fajulni! :(


Köszönöm mindenkinek a bátorító szavakat,aranyosak vagytok! :)

2011. máj. 19. 17:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!